Гороскоп Діва 1 липня

Проблеми сьогодні можуть стати трохи важчими, ніж ви, Діва. Ваша робота полягає в тому, щоб влити якусь розвагу в ситуацію. Ваші здібності адаптованості будуть піддані випробуванню, оскільки інші люди, схоже, повністю зациклилися на своїх думках. Будьте особливо уважні, як ваші слова. Інші люди, особливо начальники або старійшини, схильні ображатися на необережні, недбалі зауваження.
Поточне планетарне вирівнювання дає вам можливість досліджувати ваші почуття і поглибити ваші відносини з певною людиною. Якщо ви сьогодні ввечері виходите на побачення, тоді вам, можливо, доведеться обговорювати метафізичні та духовні предмети і, таким чином, розширити своє розуміння цих принципів. Є щось про ваших комбінованих енергіях, які викликають пригодницьку сторону вас обох.
Ваша робота здається сьогодні важкою роботою – навіть більше, ніж зазвичай. Ви будете почувати себе ніяково прикутим до ситуації, яка просто не резонує з вами. Не будьте занадто висипом і раптом вирішите кинути палити. Це просто етап, який скоро закінчиться.

Залишити відповідь