Гороскоп Близнюки 7 липня

Ваша сторона Флоренс Соловей може з’явитися сьогодні, Близнюки. Ваша захист за замовчуванням – це турбота про себе і інших. Це прекрасно, але переконайтеся, що ви робите це так, щоб не виснажити життєву силу. Ключ повинен запропонувати рада, а потім залишити ситуацію. Ви не можете відповісти за дії інших. Надавайте інформацію, але залиште остаточне рішення до того, кого ви намагаєтеся допомогти.
Поточна небесна енергія вказує, що ви можете досягти практично всього, що хочете сьогодні, особливо коли мова заходить про любов і романтику. У вас є ця харизма, яка повертає голови, і без сумніву, що одна людина, зокрема, захоче дізнатися більше про те, що змушує вас клювати. Якщо ви йдете, носите свою найоригінальнішу одяг, ті, які святкують вашу індивідуальність.
Ваша ситуація з кар’єрою підходить до кульмінаційної точки. Протягом наступних чотирьох тижнів ви опинитеся на важливому вузлі. Оцініть свій прогрес за останні шість місяців і з’ясуйте, як поліпшити ситуацію на наступні шість місяців.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.