Гороскоп Близнюки 27 липня

Можливо, вам доведеться трохи пристосуватися сьогодні, щоб випробувати гармонійне розуміння людей навколо вас, Близнюків. Прийміть більш липке і більш агресивне ставлення до любові і романтики, якщо ви хочете отримати будь-яку увагу в цій області. Не соромтеся йти на золото. Сидіти спиною і лежати низько, швидше за все, не дасть вам нікуди. Візьми ініціативу в свої руки. Будьте сміливими і виходите на кінцівку.
Знання може тримати ключ до вашої любовної життя. Целестіальна конфігурація означає, що це може бути при прийнятті курсу, який пропонує ініціювати вас в таємниці певних духовних практик, які ви зустрічаєте з тим, у кого є всі якості, які ви шукали. Ваші відносини можуть розвиватися красиво, якщо ви обидва зацікавлені в тому, щоб допомагати один одному жити в повну силу.
Сьогодні ви відчуєте величезну кількість напруженій і нервовій енергії. Ви неспокійні від занепокоєння, і ви відчуваєте, як ніби світ обрушується на вас. Візьміть багато перерв сьогодні, коли ви можете вийти на вулицю і прогулятися по кварталу.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.