Гороскоп Близнюки 19 липня

Сьогодні ви можете бути особливо виховним, Близнюки. Ви можете зв’язатися з усіма живими істотами навколо вас, від рослин до домашніх тварин, друзями, дітьми та романтичними партнерами. Існує небезпека бути занадто корисною і підтримуючої, що деякі можуть знайти душ. Ваші близькі люблять бачити вас розслабленим і щасливим, тому наведіть трохи енергії, щоб побалувати себе. Підіть для масажу або іншого лікування. Живи трохи!
Хоча ви зачаровані деталями та перфекціонізм, на цій землі дуже мало людей, які є досконалими. Целестіальна енергія може спокусити вас думати, що ваша кохана людина повинен бути, і почати подумки критикувати їх за те, що вони не ведуть себе так, як ви думаєте. Але перш ніж ви будете розбирати їх по частинах, можливо, вам варто подумати, чи всі ви солодкість і світло.
Це не час, щоб відповідати енергії навколо вас. Сьогодні день, коли ви будете набагато успішніше, коли ви вийдете з натовпу і продемонструєте іншим, що у вас є унікальний подарунок, який ви можете поділитися. Будь твій обурливий «я».

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.