Гороскоп Близнюки 11 липня

Це прекрасний день, щоб розвинути будь-які приховані таланти, які ви хотіли дослідити, Близнюки, особливо ті, які пов’язані з мистецтвом. Можливо, ви захочете спробувати працювати з друзями, у яких є той же талант. Це може не тільки привести до гарних порад, але і привести вас ближче. Тим не менш, це не хороший день, щоб мати справу з практичними документами, тому нехай це буде відбуватися на деякий час.
Що б ви не робили, не випробовуйте спокуси думати, що ви можете обдурити людину, вважаючи, що ви той, ким ви не є. Поточний аспект може просто спонукати вас діяти, розповісти кілька історій, які трохи щедрі з істиною, і вдавати, що ви пройшли через кілька переживань, яких у вас немає. Якщо ви хочете справити враження, просто будь вашим природним я.
Опозиція, швидше за все, прийде вам сьогодні. Не думайте ні на хвилину, що ви зможете уникнути цього. Ви могли б просто встати і зіткнутися з ситуацією, замість того, щоб намагатися сховатися і прикинутися, що ви до цього не мали ніякого відношення.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.