Чоловіча думка про Жіночий день – 8 Березня

Ось і настала весна. Поки, на жаль, лише календарна. Але все одно настрій інший. Уже відчуваються дихання тепла, теплі деньки і близьке літо. І як провісник весни виступає свято 8 Березня. Свято, яке пов’язане з нашими улюбленими жінками, яке наповнене добром і турботою.

Але все частіше можна почути, що це свято вичерпало себе і його потрібно скасувати. Хтось вважає його пережитком минулого, хтось – всього лише додатковим вихідним днем. А хтось, навпаки, сприймає його як єдиний день, коли чоловік спромігся купити букет квітів. Так що ж, цей день вичерпав себе або його необхідність занадто недооцінена?

8 березня
Джерело: superova.com
Взагалі, свято досить дивне. Точніше його назва – Міжнародний жіночий день. Поняття «міжнародний» має на увазі під собою охоплення значної частини населення планети. Однак за фактом його відзначають в основному країни колишнього СРСР (і то не всі). Виходить, що міжнародним свято можна назвати чисто умовно. Але найдивніше це – «жіночий». Начебто всі інші дні чоловічі, і лише один в році відданий на відкуп жіночої статі. Хоча і це не головне. Досить просто згадати, як цей день проходить. З ранку чоловік на кухні, намагається щось приготувати. Кулінарні старання обмежуються зазвичай яєчнею з сердечком з кетчупу. Квіти, каву в ліжко, домашні справи чоловік обов’язково бере на себе. Він галантний, ввічливий, тактовний – просто ідеал чоловіка. Увечері романтична вечеря при свічках. Але, як у тій казці, вранці все закінчується. І чоловіка вже ні в яку не змусиш щось робити по дому, квіти тепер будуть тільки через рік, а всі манери кудись зникають. Ось і виходить, що чоловік напружився раз на рік – і все, можна відпочити (чимось схоже на Діда Мороза). Але ж цього бути не повинно. Включати істинного чоловіка, істинного джентльмена лише 8 Березня – це цинічно. Дати жінці відчути, що вона бажана і улюблена, раз на рік, виконати «завдання-мінімум» один раз в 365 днів – по-моєму, це вже занадто.
8 березня
Джерело: mtdata.ru
Для чоловіків в цілому 8 Березня – день нервовий. Відразу після 23 лютого починається мозковий штурм: згадуються смаки коханої жінки, пристрасті. Починається метушня з квітами і подарунками. Але ж потрібно не забути нікого, привітати всіх знайомих жінок. Хочеться за один день надолужити згаяне за рік. Загалом, нервування ще ті. Тому після, вже 9 березня, чоловік відчуває себе абсолютно задоволеним – пережив (гідно) «жіночий день». Значить, до наступного року його совість абсолютно чиста. Хоча ви, дівчатка, з цим святом здорово придумали. Зараз поясню. 8 Березня – Міжнародний жіночий день. Отже, вітати потрібно всіх жінок. Але весь казус в тому, що чоловічого дня немає. Так, є 6 грудня, але це день військовослужбовців, до яких відносяться далеко не всі чоловіки. В результаті жінка має право не вітати свого чоловіка, а він її привітати просто зобов’язаний. Так було у мого знайомого в вузі. Вони 2 роки вітали дівчат з 8 Березня, не отримуючи взамін нічого. Як виявилося, дівчатка вирішили не морочитися, тому придумали геніально: не військовий – не будемо вітати. У підсумку на наступне 8 березня дівчата залишилися без подарунків. Все просто: не родила – немає поздоровлень. Так і стали для них 6 грудня та 8 Березня звичайними днями. В цьому плані в тій же Європі все простіше: є День матері, батька, бабусі, літніх людей. Народила – все, можна вітати; став татусем – все, твоє свято; досяг віку – гуляй і розслабляйся в свій день. І все ж, як би там хто не ставився до цього свята, це ваше свято, дівчата. Це зайве нагадування, що скоро природа прокинеться, скоро все зміниться. А хто, як не ви, схожі на весну: прекрасні, приносите радість в серця оточуючих, даєте нове життя. Після зими, на яку так схожі чоловіки (такі ж суворі і неупереджені), приходить тендітна ніжна весна. І це скоріше додаткове нагадування нам, чоловікам, що нас оточують прекрасні дами, що їм потрібна наша допомога, опора і підтримка (про що ми частенько забуваємо). Адже відомо, що жінка може пробачити все, окрім відсутності уваги до себе. Прикро, коли окремі особистості завзято намагаються вирвати 8 березня зі списку свят. Виправдання одне – нині всі рівні і виділяти для жінок окремий день не має сенсу. Звичайно, це їх особиста думка. Як на мене, так це день просто необхідний. Ось тільки шкода, що «жіночий день» лише раз на рік. P.S. Вітати заздалегідь не прийнято, але, користуючись тим, що матеріал вийде напередодні 8 Березня, хотілося б привітати вас, милі дами. Крім стандартних здоров’я, щастя і фінансового благополуччя хочу побажати міцної опори поруч – сильного чоловічого плеча. Адже багато починань і задумок набагато простіше здійснити, коли є той, хто підтримає в будь-яку хвилину. Хто допоможе не тільки словом, а й ділом. Нехай поруч з вами буде справжній чоловік, яким ви могли б пишатися, який буде прекрасним чоловіком і чудовим батьком. З наступаючим вас святом весни!

Залишити відповідь