Загальний гороскоп Терези 8 червня 2017

Гороскоп Терези

Сьогодні мрії, бачення і інтуїтивні ідеї збагачують вашу інноваційну сторону і взаємодіють з іншими. Не соромтеся приводити свої ідеї в рух, Терези, навіть якщо вони здаються занадто амбітними. Ви добре налаштовані до колективного несвідомого і, ймовірно, будете підбирати майбутні тенденції, так що будьте насторожі. Увечері ви відчуваєте себе особливо сексуально, тому плануйте інтимну зустріч з вашим коханцем.

Любовний Гороскоп Терези

Нинішня астральна енергія може спонукати вас, втілення відповідальності, зробити щось абсолютно нерозумно щодо вашої романтичної життя. Якщо ви не заперечуєте проти того, щоб зробити собі дурня, тоді не читайте далі. Якщо ви віддасте перевагу зберегти своє почуття пристойності, тоді не піддавайтеся сліпим імпульсам – спочатку переконайтеся, що ви думаєте. В іншому випадку може знадобитися деякий час, щоб повернути собі довіру.

Робота. Гороскоп Терези

Ви на крок попереду людей навколо вас. Замість того, щоб розчаровуватися в їх повільному темпі, потрібен час, щоб підняти їх до вашого мислення. Будьте терплячі, підтримуйте і розумійте. Це прискорить процес і зробить всіх щасливіше.

Залишити відповідь