Connect
To Top

У Львові завершилась Школа Молодих і Диких

У суботу, 25 лютого громадською організацією “Молодь діє” у Львові проходила школа “Молодих і диких”, на якій навчали планувати та реалізовувати  проекти.

Школу “Молодих і диких” у Львов, яка проходила у Національному університеті «Львівська Політехніка» відвідали більше 40 учасників, окрім львів’ян дізнатися більше про досвід у створення проектів приїхали студенти з Вінниці та Рівного.

Учасники школи дізналися більше про можливості проектного менеджменту у громадській діяльності, напрацювали проекти які можна втілити у Львові, а  також отримали змогу реалізувати напрацьовані плани уже найближчим часом.

На Школі своїм досвідом ділилися: Віталій Примак, голова ГО “Молодь Діє” – розповідав про те як описати ідею та залучити ресурси на реалізацію проекту.

Віталій Прммак, голова ГО “Молодь-ДІЄ”.

– Важливо те, що учасники проекту знають молодіжні проблеми міста Львова. Переконаний, що інформацію яку отримали учасники школи буде ними втіленна практично. ГО “Молодь-ДІЄ” буде координувати цей процес. Вражений активністю і теплим прийомом львівської молоді.

Ольга Піхун, прес-секретар ГО “Молодь Діє” – поділилася з учасниками досвідом про написання прес-пакетів для ЗМІ та поширення інформації у соціальних мережах.

Організатор заходу та голова структурного підрозділу ГО “Молоді Діє” у Львові Тетяна Дівнич розповіла для чого саме проходив проект та поділилася своїми враженнями: 

– Ми проводили школу «Молодих і Диких» у Львові, щоб зібрати спільноту активної молоді, яка має бажання реалізовувати проекти, спрямовані на вирішення актуальних проблеми молоді у місті. Знаєте, я найбільше переймалася кількістю учасників школи, але після роботи в групах, вкотре переконалась: якість таки має значення.

Тетяна розповіла, що хотіла б продовжити працювати з даними людьми щодо напрацьованих проектів: 

–  Мене вразило, що буквально за 15 хвилин учасники зуміли знайти перелік рішень (наголошую, перелік, не одне рішення) до актуальних проблем молоді у Львові. Така завзятість, проактивність та ініціативність мене настільки захопила, що я б хотіла працювати з цими людьми і надалі. Мені сподобалось, що учасники ділились досвідом між собою, були відвертими під час презентації команди, проявляли інтерес до тем, які розкривали тренери школи. Дуже вдячна кожному учаснику за активну участь у школі «Молодих та Диких», бо саме вони зробили цю подію визначною.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

More in Робота

«Перлина» - сайт, на якому щоденно публікуються нові, важливі та дуже прості поради, які можуть стати у пригоді у житті кожної людини.

Лютий 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ   Кві »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728  

Copyright © 2005-2019 perluna.com.ua