Жінки не завжди навагаються задати ці питання, але хочуть знати відповідь

Женщины не всегда могут задать эти вопросы, но хотят знать ответ

«У мене ніколи не було оргазму під час статевого акту – це нормально?»

Ти не один! Згідно з дослідженнями Інституту досліджень сексу, статі та репродукції Кінсі, тільки 29 відсотків жінок повідомляють про наявність послідовних оргазмів під час сексу – це колосальні 71 відсоток жінок, які або ніколи не відчувають оргазму під час сексу, або тільки іноді. «Багато жінок потребують більш прямої стимуляції клітора під час статевого акту для досягнення оргазму», – каже Хіла Касс, доктор медичних наук, лікар у приватній практиці в Pacific Palisades, Каліфорнія, і автор 8 тижнів до енергійного здоров’я. Іншими словами, не відчувайте себе погано, якщо ви просто не можете досягти апогею з простого старого спілкування – багато жінок просто не можуть, і немає чого соромитися. Але, якщо ви зацікавлені в невеликій домашній роботі, візьміть чоловіка і спробуйте цю пропозицію: «Деякі жінки зможуть мати оргазм з статевим актом, якщо раніше у них був кліторальний оргазм», – говорить д-р Касс.

«Чи є така річ, як потворна піхва?»

Можливо, ви чули про страшні веб-сайти, в яких жіночі геніталії розміщені в двох категоріях, заснованих на певних характеристиках: красивих чи потворних. Нісенітниця, каже Емі Левін, тренер по сексу в Нью-Йорку, сертифікований педагог з питань сексуальності і засновник SexEdSolutions.com. «Немає двох жіночих, схожих один на одного – ми всі унікальні, – каже вона. «Лабіа часто часто турбує жінок про свої геніталіях. Лабіа може бути симетричною або асиметричною, варіюватися за розміром, варіювати по текстурі від гладкої до зморшкуватою, а також варіюватися в кольорі від рожевого до коричневого ». Якщо у вас виникла тривога з приводу вашої анатомії, у Левіна є ця рада для вас: «Візьміть ручне дзеркало і добре дивіться! Також, як навчитися любити будь-яку іншу частину вашого тіла, важливо прийняти те, що вам дали Якщо ні, ви самосвідомість, ймовірно, змусить вас саботувати вашу сексуальну впевненість і, в кінцевому рахунку, ваше сексуальне життя. Будьте вдячні за те, що ваша піхва затна на дивовижне задоволення і мету ». І для тих, хто розглядає операції по поліпшенню зовнішнього вигляду своїх геніталій, доктор Россер має це слово застереження: «Зрозумійте, що сама операція може бути більш руйнівною в кінці і привести до надмірного рубцювання тканин і зменшення відчуття». Вона додає: «Як ви думаєте і відчуваєте про себе, як жінка визначає вашу сексуальність. Будьте комфортно і надійно зі своїм тілом! Ви прекрасні!”

«У мене був незахищений секс один раз в коледжі. Мене переслідує це, навіть через роки. У мене ніколи не було симптомів ЗПСШ, але я повинен пройти тест на ВІЛ? »

Чи повинні ви хвилюватися? Ні, каже доктор Россер. Якщо ви отримаєте батарею тестів STD? Так. «Ваша причина для занепокоєння є дійсною, так як будь-хто, у кого є незахищений секс, навіть один раз, може заразитися хворобами, що передаються статевим шляхом. Для спокою ви повинні побачити свого гінеколога для тестування ЗПСШ, включаючи ВІЛ, і переконайтеся, що ви дата на мазках тато “. Важливо відзначити, каже вона, що деякі ЗПСШ залишаються безсимптомними протягом багатьох років.« Наприклад, хламідіоз – це інфекція, що передається статевим шляхом, яка може бути тихою, в той час як рубці вашого репродуктивного тракту, що може привести до безпліддя », – говорить вона.« Папилломавирус людини (ВПЛ) також надзвичайно поширений і заразний, він може викликати генітальні бородавки і аномальні мазки П апаніколау і збільшити ризик розвитку раку шийки матки ». Bottomline: Припиніть роздратування і отримаєте тестування.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.