Малюк народився раніше терміну на 3,5 місяці

Малюк народився раніше терміну на 3,5 місяця. Всі чекали гіршого, але у цій історії хороший кінець. Після цієї історії починаєш вірити в справжнісінькі чудеса! Головне не здаватися, якими б складними не були б обставини! Майже кожна жінка мріє про дитину. Адже так прекрасно подарувати комусь життя.

Саме тому весь період вагітності дуже хвилюючий для всіх майбутніх мама. Адже так хочеться, щоб дитинка народилася здоровою і міцненькою. Але іноді життя подає нам досить неприємні сюрпризи. Про це, як ніхто інший, знає Ліндсі Майлс.

Жінка завагітніла, і чекала маленького сина. На п’ятому місяці вагітності після ранкової зарядки вона відчула спазми в животі і поїхала до лікаря прямо з роботи. Але виявилося, що родова діяльність вже розпочалася. Малюк народився на 5-му місяці і важив всього 680 г. Лікарі нічого не говорили: ні втішливого, ні підбадьорливого.

Із завмиранням серця чекали новин щогодини, поки крихітний Уорд знаходився в палаті інтенсивної терапії. Тут він провів довгих 107 діб, ночами поруч з ним не було мами. Але сучасні технології та фахівці творять чудеса! Ці зворушливі кадри першого року життя запам’ятав батько Уорда, Бенджамін Майлс.

Відеохроніку з четвертого дня його народження, 16 липня 2012 року, він подарував своїй дружині якраз на день народження, який збігся з випискою їх сина і нарешті появою його будинку, де зачекалися іграшки і ліжечко.

Ліндсі жартує, що половина переглядів відео, яке облетіло мережу, належить їй, але тато малюка своєю власною історією надихнув дуже багато сімей і вселив надію на краще в людей, у яких трапляються схожі ситуації.

Чудо дійсно сталося! Лікарі попереджали, що шанс того, що все буде в порядку, дорівнює шансу, що у дитини можуть настати незворотні наслідки через настільки малу вагу і ранній термін народження, але сильний і життєлюбний малюк і батьки, які оточили його вірою в краще і любов’ю перемогли все. «В один такий важкий день ми були поруч.

Малюк був без маски і без трубки. І раптом він трохи повернув голову і … посміхнувся! Ми знали, що він не може бачити на даному етапі, але те, що він відкрив очі і відкрив їх настільки широко, ми такого не бачили раніше. Він дивився прямо на нас! У мене було достатньо часу, щоб сфотографувати його. Через деякий час він закрив очі і трохи повернув голову назад до стелі. Я ніколи не забуду той момент. Я відчуваю, як ніби він говорив нам – Я в порядку! Не втрачайте в мене віру! » Цей крихітний малюк з першого дня зумів всім показати, що значить справжня боротьба за життя.

Сім’я здобула перемогу над важкою ситуацією, і це головне! Уорд набирав вагу, синці зійшли і проявів крововиливу не було. На свій перший день народження він сам їв торт. Тепер Уорд ходить в садок. Ось такий він сьогодні!

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.