Connect
To Top

7 помилок яких чоловіки припускаються в ліжку

Помилки в ліжку часом можуть коштувати відносин. І хоча зробити приємність жінці – завдання не з легких, справжній чоловік повинен завжди прагнути до цього. Хороший секс є одним з важливих критеріїв в успішних відносинах. Навіть геніям в ліжку потрібно вдосконалюватись, щоб стати справжнім майстром. Звичайно, все це пізнається під час практики, але ось чого НЕ хоче жінка, потрібно знати заздалегідь.

Цей список допоможе вам зрозуміти, що жінки НЕ люблять: 1. Грубі дотики Найчастіше чоловіки грубо поводяться з жіночими грудьми і сідницями. Не варто забувати, що жінка – створіння ніжне, і поводитися з нею варто відповідно. 2. Стрімкий перехід до активних дій Деякі чоловіки готові в будь-яку хвилину зірватися і прямо в центрі міста знайти місце для швидкого сексу.

Жінки не люблять цього, тому що їм хочеться, щоб їх бажання теж брали до уваги. Не ігноруйте її губи, не відмовляйте в ласка, і беріться до активних дій лише тоді, коли ви двоє будете готові. 3. Незручні або дивні пози Це відноситься до тих чоловіків, які передивились фільмів. Їх фантазія занадто розігралася, тому вони готові змушувати дівчину приймати самі дивні й дурні пози, які власне і відбивають бажання.

Чоловіки, нехай ваша партнерка вибирає зручну позу! Ви ж не на рингу, де потрібно здолати свого супротивника. 4. Занадто інтенсивні і різкі рухи Іноді чоловіки рухаються так швидко і різко, що забувають, для чого потрібен статевий акт – для задоволення. Жінці потрібно більше ніжності і чуттєвості, щоб вона досягла потрібної точки в своєму задоволенні. 5. Занадто короткий статевий акт Деяким чоловікам для досягнення оргазму вистачає 5-7 хвилин. Жінкам, як правило, потрібно більше часу, тому такий результат їм явно не до душі. 6. Занадто довгий статевий акт

У той час як деякі чоловіків досягають оргазму занадто швидко, інші надто затягують процес. Занадто довгий статевий акт змушує дівчину почуватися невпевненою і викликає безліч питань, починаючи від своєї привабливості, закінчуючи здоров’ям чоловіка. 7. Дискомфорт під час сексу Деякі навалюються на своїх партнерок всім тілом і тримають їх так щільно, що ті майже не можуть дихати!

Чи не задушите свою жінку. Пам’ятайте, що їй доводиться тримати і свою, і вашу вагу, та ще й активно рухатися в процесі. Вона теж потребує задоволення!Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

More in Психологія