Голландський стартап дозволить користуватися електромобілем по щотижневій передплаті

Молода компанія Amber пропонує відмовитися від особистого володіння автомобілем. Замість цього користуватися загальнодоступними електромобілями Amber One по щотижневій передплаті.

Представники стартапу Amber стверджують, що мати власне авто в наш час дорого і неефективно. Власникам доводиться оплачувати страхування, паливо, податки, в той час як вони користуються самим автомобілем вкрай рідко.

Щоб заощадити кошти автолюбителів, компанія розробила власний електромобіль, який отримав назву Amber One. Важливо, що електромобіль буде загальнодоступним і користуватися ним зможе будь-хто, для цього потрібно лише оплатити тижневу підписку за ціною близько 37 доларів.

Компанія буде надавати доступ до електромобілів Amber One протягом півгодини після виклику. Стартап планує організувати автопарк таким чином, щоб мінімізувати неефективність і зайві витрати, що, в свою чергу, дозволятиме знизити вартість послуги. Сам електромобіль Amber One, розроблений для інноваційного сервісу, матиме модульну конструкцію, яка дозволить без особливих зусиль змінювати застарілі і зламані деталі. Як заявляють розробники, електромобіль протягом всього терміну служби зможе проїхати близько 1,5 млн. Км. Творці обіцяють розгін до 100 км / год за 7 секунд при вазі електромобіля в 650 кг. Максимальна швидкість складе 150 км / ч, а запас ходу на повному заряді акумулятора – близько 400 км.

Перші прототипи Amber One, як очікується, з’являться на дорогах в наступному році, а сервіс, що надає користування електромобілем за передплатою, почне свою роботу з 2018 року

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.