Як пробачити та відпустити образу

Як пробачити образу

Образа – це пригнічуваний протягом довгого часу гнів (Л.Хей).

Виявляється, дуже складно повністю відпустити образу і пробачити людини, але це потрібно зробити, щоб не привернути в своє життя різні хвороби. Так це так! Головна проблема в тому, що образа таїться довгий час в певному куточку нашого тіла, а коли її не відпускають, то вона перетворюється в страшні недуги, наприклад, злоякісні пухлини, які обіцяють смерть людині.

Як навчитися прощати?

Щоб навчитися відпускати образи, потрібно зрозуміти просту істину – ніхто не приходить в життя випадково і ніщо не відбувається просто так. Якщо вчинок іншої людини викликав почуття образи, затятий гнів, значить, потрібно не повертатися спиною і тижнями не розмовляти з кривдником, а проаналізувати ситуацію, знайти в ній не тільки погане, але і хороше. Прощати і відпускати образи часом дуже складно, ця проблема сягає корінням в глибоке дитинство. Багато людей виросли в таких сім’ях, де було заборонено відкрито заявляти про свої наміри і проявляти негативні емоції. Жінкам вселяли, що це непристойно, так деякі особи навчилися далеко ховати свої минулі образи і приховувати справжні почуття. Але якщо цього не змінити, може статися непоправне горе. Головний рецепт прощення – вміння концентруватися на плюсах і приймати 100% відповідальність за своє життя. Щоб не сталося, ми самі притягуємо цю ситуацію в своє життя, а тому настав час по-новому подивитися навколо і кардинально змінити своє сприйняття, внутрішній стан і відношення до світу.

Як пробачити образу
Джерело: otvetnavse.com

Образа і здоров’я – одне ціле!

Однією з причин розвитку кісти і пухлин в області матки прийнято вважати синдром: «Він мені зробив боляче». Адже статеві органи чоловіків несуть відповідальність за чоловіче начало, а жіночі – за жіноче. А коли у людей виникають дуже сильні емоційні невдоволення, конфлікти з партнером, вони переходять в область статевих органів людини. Ось чому приховані образи минулого, пов’язані з розлученням або зрадою чоловіка можуть перейти в злоякісну пухлину або перерости в кісту.

Іноді нам простіше померти, ніж змінити свої стереотипи. Часто йдуть в інший світ молоді і здорові люди, а все тому, що наша егоїстичність і зіпсований внутрішній світ не дозволяють зробити крок вперед, в щасливе і невинне майбутнє. Жодна людина не повинна себе звинувачувати в невдачах або в невмінні робити щось так, як інші. Ми не винні в різних життєвих ситуаціях, ніхто не чинить правильно або неправильно. Просто в очах людей одна і та ж ситуація виглядає по-різному. Будь-який шлях правильний, головне, йти вперед, вміти прощати образу і не тримати зла на оточуючих.

Як пробачити і відпустити образу?

Психологи радять взяти аркуш паперу і написати на ньому все претензії до кривдника, висловити свою думку, висловити незгоду і гнів. Також можна закрити очі і уявити перед собою театральну арену, на сцені – тільки Ви і та людина, яка Вас образили. Можна поговорити з ним, з’ясувати, в чому проблема конфлікту, спробувати заочно попросити прощення. Вже на наступний день на душі буде легко і вільно, а той, хто Вас образив – підійде і посміхнеться (а може і правда нічого не сталося, а образу Ви придумали навмисне!).

Як пробачити образу і відпустити? В першу чергу слід взяти на себе всю відповідальність за свої вчинки і своє життя! Проаналізувати ситуацію, знайти позитивні і негативні сторони, запобігти конфлікту і зрозуміти, що Ви – не жертва, а учасник подій. Народна мудрість говорить: роби з людьми так, як ти хочеш, щоб вони ставилися до тебе. Навіть якщо дуже складно забути образу і почати життя з чистого аркуша, це потрібно зробити, проявити співчуття. Можливо, кривдник вже кається і потребує Вашого прощення.

У молитві «Отче наш» сказано: прости нам гріхи наші, як і ми прощаємо боржникам нашим. Якщо ми просимо Господа простити наші гріхи, то чому б і нам не зробити це, очистити свою совість і душу і відпустити сильну образу.

Машка образилась

Замість того, щоб постійно повертатися до конфліктної ситуації, потрібно визнати, що все вже позаду, викинути всі неприємні спогади і стати щасливими. Побажайте кривдникові любові, благополуччя, радості, посміхніться йому назустріч, і викиньте з голови образи і прикрощі. Щоб пробачити образу людині, потрібно слухати своє серце, яке бажає жити в мирі та співчутті до інших. Не варто хвилюватися, як відреагує людина на Ваші слова вибачення, головне, випустити з себе, подивитися очима серця на світ навколо і прийняти правильне рішення. Пробачити когось зовсім не означає, що ти приймаєш всі звинувачення на свій рахунок, просто ти відпускаєш образу і робиш світ більш гармонійним і позитивним!

Дізнайтеся також про шкідливі звички, які дратують чоловіків.

«Потрібно вміти вибачатися, прощати один одного і говорити вголос про свої переживання і тоді буде місце любові і радості!», Так говорив Гері Чепмен, а Міка Усуі проголосив: «Будьте сьогодні вдячним і старанно працюйте над собою, адже навчиться прощати – ціла наука, сувора, але корисна! »

Способи вибачення образи

Як відпустити образу і стати щасливішим?

  • Просто частіше посміхайтеся, і все хай йде своєю чергою.
  • Категорично відмовтеся від надії на краще минуле.
  • Медитуйте, поки образа не пішла.
  • Чим важче відпустити гіркоту, тим легше буде жити після вибачення.
  • Якщо через час Ви згадайте образу і стане легше, значить, Ви все зробили правильно!

Пробачити і відпустити образу в подружніх стосунках дуже складно, але це єдиний шлях залишатися здоровим як емоційно, так і фізично. Не потрібно накопичувати в собі образи, дрібні розчарування і неприємності, часом вони і виїденого яйця не варті, тільки даремно витратите час, сили і енергію. Любіть себе, своє життя і всіх людей, які перебувають близько чи далеко. Світ прекрасний, сповнений щастя і чудових вражень, так навіщо залишати місце для гніву і негативних емоцій! Нехай Ваші думки будуть найдобрішими і благочестивими!

Як пробачити образу
Джерело: www.b17.ru

Дозвольте іншим бути такими, якими вони є і насолоджуйтеся кожним прожитим днем ​​без образ і істерик!

Залишити відповідь