Connect
To Top

Як побороти злість і дратівливість

Злість і дратівливість це два таких мерзенних звіра, які сидять в голові людини і отруюють життя йому та його оточенню. Ви згодні?

Як побороти злість і дратівливість?

У кожного з нас були в житті такі ситуації, коли через лють і дратівливість ми псували відносини з близькою людиною, приємний вечір, прогулянку, скасовували зустріч і так далі. А все тому, що не вміємо правильно боротися зі злістю і дратівливістю. А варто було б. Адже мало того, щоб ми самі собі псуємо життя, так ще не забувайте, що життя мізерно коротке, щоб перебувати з близькими в довгій сварці. Як побороти злість і дратівливість? 1. Ще давним давно, з часів школи, ви мабуть помічали, що якщо вимовити всі свої негативні думки і емоції, то на душі стає легше. Тому першим способом, який допоможе при спалаху злості – це розповісти комусь – другу, подрузі, сестрі, братові або взагалі самому собі. Встати перед дзеркалом і висловити все що накипіло. Також це можна написати на папері, а через деякий час прочитати і зрозуміти, як все це безглуздо і смішно. 2. Пар потрібно випускати. Тому нічого довго думати, потрібно відразу йти в спортзал. І там побігати, пострибати, побити грушу (представляючи свого кривдника). Знімання фізичної напруги, знімає також і внутрішнє. Можна повісити фотографію кривдника і запускати в неї дротиками. 3. Коли лаємося з близькими, часом хочеться жбурнути посудом, голосно грюкнути дверима. Це все йде від надлишку емоцій і це також сприяє звільненню від цих емоцій. Тому можна набрати порожніх склянок або банок зі старим варенням, піти на вулиці і розбити їх. Спочатку це буде виглядати мляво, буде здаватися, що не допомагає, зате потім, як прорве. І вся злість вийде назовні. У жінок при цьому можуть проступити сльози. 4. Сльози, до речі, теж допомагають виплеснути емоції. Тому не дарма кажуть «поплачь і все пройде». Тільки дозволити їх собі можуть жінки, тому жінки, напевно, м’якші і відхідливіші. 5. Не можу не сказати про воду. Вода забирає в себе всі емоції, як негативні, так і позитивні. Тому злість і дратівливість ще можна зняти походом в душ. 6. Ще допоможе усвідомлення того, що це в житті не так вже й важливо, щоб через це сваритися і довго ображатися – це правда відноситься до близької людини. Якщо ж ви роздратовані через роботу – так взагалі постарайтеся забити на неї. Вона вам не батьки, не діти, не чоловік. Ось ще нерви на неї витрачати. Краще навчитеся правильно відпочивати від неї. І запам’ятайте головне – злість і дратівливість можна тримати в собі, її обов’язково потрібні випускати будь-яким не кримінально-караним способом. Наприклад, одним з перерахованих вище. Інакше ви отримаєте проблеми з оточуючими і зі здоров’ям. І тепер після того, як ви дізналися як побороти злість і дратівливість, я сподіваюся, що ви будете вчитися нею керувати. Бажаю вам успіху!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

More in Здоров'я

«Перлина» - сайт, на якому щоденно публікуються нові, важливі та дуже прості поради, які можуть стати у пригоді у житті кожної людини.

Copyright © 2005-2019 perluna.com.ua