На що готові йти жінки заради вірності чоловіка

чоловіка

Важко переоцінити той факт що багато жінок прагнуть у всьому догоджати щоб вберегти свого чоловіка. Деякі діють за принципом що хороша дружина повинна бути господинею на кухні, а в ліжку …. Ну ось скільки мізків треба мати щоб вірити в те що вас любить людина яка взагалі вважає що місце жінки на кухні?

Але от якщо жінка вибрала собі в супутники життя чоловіка який постійно тицяє носом її в пилинки на люстрі і постійно незадоволений і обідом і вечерею – це її власний вибір, а значить вона того заслуговує. Але ось найбільше дістають такі собі шлюшки домогосподарки, які вважають що в принципі не особливо потрібно щось вміти робити по дому якщо вмієш добре брати і давати. Але, як говорить нам неофіційна статистика, якщо приблизно кожна тридцята вміє догоджати чоловіка глибоким мінетом, то майже кожна друга кидає на свою далеко не модельну зовнішність якесь «сексуальне» ганчір’я щоб продефілювати перед носом чоловіка в п’ятничний вечір при свічках.

І ось думаєте що це все щоб чоловікові зробити приємно? Та ні. Чоловікові швидше за все цей сюрпризик нафіг не здався. Не виключений той факт що чоловікові в цей самий час хотілося подивитися футбол з пивком або просто відпочити і поспати. А тут ось тебе зустрічає еротичний Бетмен яка вирішила раптом урізноманітнити інтимне життя. А джерело цих всіх ідей криється в програмах ТБ і жіночих журналах, які буквально вбивають в голови мас мовляв дивуй його і натомість отримаєш песика, вірного і слухняного котрий виляє хвостиком біля твоїх ніг.

На що готові йти жінки заради вірності чоловіка
Джерело: tab.img.pravda.com

І понеслося. Домашня боягузка здатна простудіювати камасутру з першої до останньої сторінки і зігнутися в невідому позу тільки б її мужик не думав подивитися на сторону. І чому такі жінки тільки вірять в те що якщо догоджати чоловікові по всіх параметрах то цим гарантують собі його вірність? Вони забувають що доступність ніколи ще не була бажаною. Будь-який чоловік здатний зісковзнути за грайливим поглядом і ідеальним тілом на шлях розпусти. Все що в підсумку дістається домосидящим пані це надія на те, що вони зробили все, що від них залежало щоб мужик сидів поруч і не ходив і не дивився наліво.

Читайте також: Шкідливі поради для домогосподарок. Дім – ваша Місія

А ось в реальності чоловік отримує в результаті нецікаву, звичайну сіру бабу, яку він знає вже вздовж і поперек і в якій не залишилося ні родзинки, ні інтриги і абсолютно ніякої сексуальності. Тому що, коли б в жінці поєднувалося все це, чоловік навіть не подумав би про те щоб спробувати ще незрозуміло, що щоб задовольнити себе. У тому випадку він був би задоволений самою близькістю жінки і не знадобилося б це всяке-різне. Тільки невдахи незадоволені вигадують чим би себе ще розважити, а лохушки бояться не дотягнути до рівня елітної повії.

Тому, як надавати себе в безлімітне користування чоловікові сподіваючись, що цим ви його вдержите поруч – нонсенс. Ідея, що якщо чоловік недоотримує чогось вдома то буде шукати це на стороні застаріла, чоловік в будь-якому випадку піде наліво, незалежно від того, що в сім’ї коїться. Вони утримуються тільки сексуальними і інтригуючими жінками, а не тими хто думає, в кого б ще переодягнутися – в зайчика або кицьку для найближчого вихідного сексу.

На що готові йти жінки заради вірності чоловіка
Джерело: pizhonka.ru

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.