Вам сподобалася дівчина? Як сподобатися їй?

Як сподобатися,

Рано чи пізно в житті кожного хлопця настає переломний момент, коли хочеться трохи романтики. Якщо вам сподобалася дівчина , то напевно постало питання, що їй сказати, щоб звернути на себе увагу. У такій ситуації не хочеться виглядати нерозумно, а фантазії іноді не вистачає.

Не переживайте це не найбільша проблема. Потрібно продумати  якісь слова їй скажіть  і як себе поведете, адже необхідно буде залучити до себе протилежну стать, а не відлякати.Багато що залежить від хлопця, адже саме йому личить повідомити про свої наміри і зробити це в поважній формі.

Як сподобатися дівчині, план дій?

Якщо ви схожі на модель з обкладинки журналу, то, напевно, щоб сподобатися, дівчата труднощів не складе. Але, як бути звичайному хлопцеві, який до того ж не має особливого досвіду в спілкуванні з протилежною статтю. Як сподобатися дівчині? Щоб звернути на себе увагу і познайомиться необхідно вибрати відповідні слова. Зробити перший крок не завжди легко, але це доля чоловіків. Якщо вам сподобалася дівчина, то, які слова їй скажіть? Ось кілька дієвих порад, щоб не відлякати, а, навпаки, привернути протилежну стать: Навчиться хорошим манерам Як сподобатися Кожна дівчина любить, коли до неї ставляться з повагою. У всі віки чоловіки, які мали хороші манери, лише привертали до себе увагу. Така поведінка, аж ніяк не награне, адже можна легко себе викрити. Важливо навчитися з гідністю ставитися до більш слабкої статі. Прості жести увагу підвищать вас в очах дівчини. Тоді настирливий питання як сподобатися дівчині  не буде вас турбувати. Наприклад, можна відкрити двері і пропустити вперед, поступитися місцем або допомогти з верхнім одягом. Проявляти ініціативу у відносинах Як сподобатися Ось, справа підійшло і до розмови, що не приховуйте свою зацікавленість. Помилково думати, мовляв, дівчина сама помітити, що вона мені небайдужа, але жодна людина не вміє читати думки. Хоча вам може здатися це очевидним, а кому-то зовсім немає. Скажіть прямо і щирі, що вона вам подобається, і ви б хотіли познайомитися ближче. Руйнівним також є ефект негативних думок тому будьте позитивним. Звичайно, дуже страшно отримати відмову, але ви не дізнаєтеся про її почуття, якщо не запитаєте прямо. Подумайте які слова їй скажете .Честность дуже імпонує, так що ні нехтуйте цим простим радою. Якщо ви отримаєте відмову – це не кінець життя, спробуйте завоювати її своєю увагою та участю. Остерігатися флірту Як сподобатися Флірт – це марнотратні компліменти, які ще ніколи не приводили до серйозних стосунків.Помилково думати, що дівчатам подобається порожні слова. Не потрібно залучати до своєї персони зайву увагу, скромність прикрашає, а зухвала поведінка відлякує. Якщо вам сподобалася дівчина не здумайте з нею фліртувати, інакше все пропало. Приділяйте увагу дівчині, а не собі коханому і тоді вона зрозуміє, що ви до неї небайдужі і прийме вашу пропозицію продовжити спілкування. Дуже важливо думати про інших це покаже, що ви справжній чоловік і готові до серйозних стосунків, інакше, навіщо вам все це? Познайомиться просто, а от продовжити відносини важка праця. Подальші відносини залежать від того які слова їй скажете. Адже завоювати серце красивої дівчини простіше, ніж підтримати в ньому віру. Стати тим, хто заслуговує на повагу, і тоді вам не важко буде, комусь сподобається і підібрати правильні слова.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.