Який з синтетичних наповнювачів для подушок обрати?

Який з синтетичних наповнювачів обрати

Розберемо спочатку синтетичні наповнювачі подушки. Загалом-то, можна здогадатися, що за ціною вони не поступаються натуральним через штучне появи. До плюсів таких наповнювачів відразу можна віднести те, що їх легко прати в пральній автоматичній машині. Також позитивним властивістю є гіпоалергенність матеріалу.

На жаль, алергіків багато і більшість натуральних наповнювачів їм явно не підійдуть, але зате є хороший варіант – придбати синтетичну подушку. Отже, які види синтетичних наповнювачів існують?

Перший і найпоширеніший – синтепон. Подушки з цього матеріалу не мають запаху, 8-10 років вважається нормальним терміном служби таких. Пральна машинка під час прання не зашкодить їх форму – можете спокійно прати. Така небезпека, як пиловий кліщ, обійде їх стороною при правильному виборі.

Другий вид – комфорель, не менше часто використовуваний. Це синтетичне волокно, скручений в пухнасті кульки, також виключає можливість попадання на шкіру обличчя паразитів і безпроблемно переться.

Який з синтетичних наповнювачів обрати
Джерело: vash-remontik.ru

Наступний вид називається холофайбер, який вважається кращим замінником пуху і пера. Для тих, хто любить подушки жорсткіше, цей наповнювач можна змішати з овечою вовною. Максимальна температура прання подушок з ним – 40 градусів.

Силіконові подушки, які є четвертим видом синтетичних наповнювачів, виділяються із загального списку високою пружністю, тобто при будь-якому зжиманні форма залишається незмінною. При збиванні такої подушки руками вийде ефект пишноти. П’ятий матеріал цікавий тим, що має «ефект пам’яті». Як людина ліг на подушку, таку форму вона і прийме, тобто відбувається підлаштовуватися реакція матеріалу на тиск і тепло тіла. Відновлення форми відбувається повільно. Підлаштувати під себе такий матеріал простіше простого, головне – це зручно.

М’якість чи жорсткість подушки залежить лише від матеріалу: це може бути поліуретан, латекс або синтетична піна.

Читайте також: Якими бувають натуральні наповнювачі подушки?

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.