Який наповнювач для подушки краще обрати?

Як правильно підібрати подушку

Повноцінний восьмигодинний сон дарує гарне самопочуття, настрій, бадьорість духу і тіла на наступний день. Сон – це частина нашого життя, в якій ми проводимо чимало часу. Здоров’я – справа тонка, але в деяких випадках його можна поправити, не використовуючи різні таблетки, а всього лише подушки.

Адже не буде здоров’я, не буде і можливості повноцінно жити і пробувати щось нове. Під час відпочинку вночі крім зручного ортопедичного, тобто не дуже м’якою, але і не сильно жорсткої ліжка, необхідна хорошої якості подушка. Кожна людина вибирає її, виходячи зі своїх переваг, але кожен також чекає одного результату, а саме – міцного і приємного сну. Основне, на чому має грунтуватися вибір вдалою і зручною подушки, – це її наповнювач. Навряд чи кожен знає, який купити краще. Наповнювачі бувають різних видів, але все кількість можна поділити на два типи – синтетичні і натуральні. І в тих, і в інших є свої плюси і мінуси.

Про різні наповнювачі подушок ви можете прочитати в наших статтях:

Якими бувають натуральні наповнювачі подушки? та Все про подушки з синтетичних наповнювачів

Подушки
Джерело: vnutri-doma.ru

Так який наповнювач для подушок вибрати?

Якщо вам цікава думка з боку, то я пораджу вибирати перевірений століттями природний наповнювач для подушок. Він гарантовано буде абсолютно нешкідливим і екологічним і принесе тільки позитивні зміни вашого настрою і поліпшить ваше здоров’я. Благо, що вибір натурального наповнювача великий, і ви самі можете не тільки вирішити для себе, з яким вмістом вам хочеться подушку, а й самостійно своїми руками її зшити і наповнити. Для цього потрібно врахувати індивідуальні переваги – висота, жорсткість подушки, великий чи дрібний наповнювач, а також стан здоров’я – у кожного наповнювача свої лікувальні властивості, однак можна підібрати універсальний склад, який буде оздоровлювати ваш організм в цілому. Звичайно, основна перевага штучних наповнювачів для подушок полягає в тому, що вони гіпоалергенні, але це не є панацеєю. Якщо вони не містять алергенів, які викликають у вашого організму роздратування, це не означає, що їх склад не буде негативно впливати на організм в інших напрямках. Тому алергію краще лікувати, причому це можливо своїми силами, про це поговоримо в статті, де я вирішила поділитися своїм досвідом лікування цієї хвороби.

Залишити відповідь