Прання по-природному: чим замінити пральний порошок

Прання по-природному: чим замінити пральний порошок

Наша редакція пропонує господиням рецепт економії на пранні, Ми підготували поради чим замінити пральний порошок. Це реально, головне приділити час для прання.

Прання по-природному: чим замінити пральний порошок

Якщо жінка свідомо піклується про здоров’я своєї родини, перед нею рано чи пізно виникне питання – як екологічно прати білизну, без шкоди для шкіри і внутрішніх органів? Адже пральні порошки, так популярні сьогодні, містять в своєму складі різні незрозумілі речовини з мутними науковими назвами: синтезовані поверхнево-активні речовини (або просто пави), оптичні відбілювачі (судячи з назви, це засіб створює лише зовнішню ілюзію білизни тканини), фосфати та багато інших – натурального в порошках немає нічого, суцільна хімія. Через це засоби для прання промислового виробництва непомітно, але вірно завдають шкоди нашому здоров’ю не тільки через шкіру, на якій розташований одяг, але і потрапляючи всередину через органи дихання.

У чому полягає шкода прального порошку?

Поверхнево-активні речовини, за підсумками наукових досліджень, що проводяться на тваринах, уповільнюють проходження в організмі протікання окислювально-відновлюючих реакцій, порушують білковий, жировий і вуглеводний обміни, вони мають властивість накопичуватися на поверхні клітинних мембран, і чим товще їх шар, тим більша ймовірність серйозного збою дуже важливих біохімічних процесів в організмі. Особливо небезпечні аніонні пави, які неминуче вражають легені, печінку, нирки, мозок і викликають алергічні реакції і знижують імунітет. Фосфати в пральних порошках підсилюють дію ПАВів, через що останні впевнено проникають через шкіру в судини і всмоктуються в кров, порушуючи її склад і викликаючи порушення в роботі імунної системи людини. Крім цього, фосфати сприяють накопиченню частинок прального порошку в волокнах тканин, через що весь одяг буквально наскрізь просочується хімічним складом порошку і постійно отруює через одяг свого хазяїна. Якщо подивитися на питання шкоди сучасних пральних засобів ще глибше, то ми згадаємо, що після прання забруднена вода по каналізаційним стоків неминуче потрапляє в природні водойми (річки, ставки, озера), де порошкові речовини продовжують свою згубну діяльність, порушуючи природні обмінні процеси на більш масштабному рівні, ніж організм однієї людини. Фосфати сприяють інтенсивному росту водоростей, які замулюють, засмічують водні простори, після розкладання вони виділяють сірководень, аміак, метин, які знищують водну живність … І після цього в супермаркетах і спеціалізованих фірмах ми купуємо воду, тому що в природі, виявляється, її дефіцит. Цікаво, звідки ж тоді вона береться в магазинах? .. Але це вже окрема розмова.

Продовження читайте далі.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.