В’язані речі для пишних дам

В'язані речі

Кажуть, що краса вимагає жертв і це звичайно ж правильно. Правильно і те, що більшість жінок заради власної краси охоче йдуть на ці жертви. Але є і маса можливостей бути красивою, не приносячи себе в жертву цієї горезвісної красі. Однією з таких можливостей є носіння в’язаних виробів.

Був час, коли в’язані речі з незрозумілих причин раптом вийшли з моди. На подіумах виставок мод вкрай рідко можна було побачити модель, одягнену в в’язані вироби. На щастя цей час швидко минув й в’язка знову стала модною. Інакше і бути не могло тому, що такий вид одягу дозволяє втілювати будь-які фантазії дизайнерів, крім того в’язані речі зручно носити і вони довго не зношуються. Нарешті в’язаний одяг можна робити самостійно виключно за своїм власним смаком.

Звичайно переважна кількість визнаних виробів, які ми бачимо на людях і на полицях магазинів, створені виробничим методом. Не дивлячись на те, що в’язали їх не чиїсь дбайливі руки, а бездушні машини, вони все одно виглядають якось по-домашньому і людина в них відчуває себе комфортно і затишно. На ряду з красою, в’язаний одяг характеризується своєю практичністю, він не мнеться, його не потрібно гладити і головне, що такий одяг «дихає». Крім того, сучасна пряжа пофарбована стійкими фарбами, які після прання не втрачають своєї яскравості.

В'язані речі
Джерело: poradumo.com.ua

Втім у в’язаного одягу є один недолік і стосується він повних жінок. Дійсно, такий одяг повнить фігуру, однак можна цю властивість дуже успішно обійти. І в’язані речі для повних жінок будуть їх прикрашати, як прикрашають струнких дам. При цьому просто потрібно правильно вибрати виріб. Для повних жінок не варто вибирати речі з великою в’язкою і великими, яскравими візерунками. Це візуально збільшить ширину плечей і стегон, а ось вироби з дрібної в’язкою і такими ж дрібними візерунками відмінно виглядатимуть на пишних дамах. Також корисно буде при покупці в’язаного одягу обов’язково приміряти його.

В’язати речі для повних жінок своїми руками Якщо ви вмієте самі в’язати, то цілком зможете підібрати під себе найбільш підходящий фасон вироби і підігнати його точно під свою фігуру. Уміння в’язати створює масу переваг для того, щоб гарно виглядати. Навіть якщо ви купили в магазині готову в’язану річ, але вона через якийсь час вам раптом перестала подобатися, то ви завжди зможете переробити її під свої потреби. В принципі ви можете навіть повністю розпустити виріб і зв’язати з пряжі, щось зовсім нове. Головне при цьому не забувайте про те, що повним жінкам більше підходять вертикальні візерунки. Також пишним дамам небажано носити в’язані речі з вирізом у вигляді човника. Такий виріз візуально укорочує шию. Повні пані будуть красиво виглядати в подовжених жилетах і в’язаних напівпальто. Такі речі добре приховують недоліки фігури і надають жінкам стрункості.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.