Шкідливі поради для домогосподарок. Дім – ваша Місія

Шкідливі поради для домогосподарок. Дім - ваша Місія

Якщо ви вирішили присвятити своє життя домівці, адже ваш дім – ваша Місія, дізнайтеся, як це робиться неправильно! Це позбавить вас від безлічі власних помилок. А навіщо вам власні, за які ви ризикуєте залишитися незрозумілими? Адже є перевірені не одним поколінням попередниць, в які вас завжди підтримають. Хочете швидко і гарантовано стати гіперсупер-домогосподаркою? Тоді просто дотримуйтесь цих марних порад.

Будьте фанатичні! Присвячуйте прибиранню, готуванню і іншим видам турботи про ближніх весь свій час і сили без залишку. Запам’ятайте: це – ваша Місія, не менше. А вона вимагає повної самовіддачі. Вичавлюйте себе щодня, як лимон! Чи не розслабляйтеся і не зупиняйтеся. І не відволікайтеся ні що, включаючи людей, для яких все це робите. Не дозволяйте їм заважати вам про них піклуватися!

Приносьте жертви! Це абсолютно необхідно для Служіння Місії. Так ви доведете відданість своїй справі, непохитність характеру і твердість стереотипів віри в свої ідеали. Не дозволяйте вашим бажанням навіть висовуватися, не допускайте жодних витрат часу або грошей на «дурниці». Якщо сподобалася спідниця в вітрині, нагадайте собі, що вам все одно нікуди її носити. Якщо засумували побачивши своє відображення, згадайте про вищі домохозяйскі цінності – швабри і каструлі. Ну кому потрібен ваш підтягнутий прес і модна зачіска на кухні? Не кажучи вже про якісь там потреби в саморозвитку, яких ніхто не нагодуєш.

Не діліться своїм хрестом! Найстрашніше для жінки, яка присвятила себе домогосподарству, – це раптом виявити, що в ній … відпала необхідність. Тому, як би важко вам не було, будьте незамінні: робіть все тільки самі, не привчайте домочадців до самостійності і не довіряйте їм навіть шнурки зав’язувати. Чим більше вони від вас залежать – тим, безумовно, з більш вагомою стає причина вашої нереалізованості і цінніше ваша Місія!

Вимагайте подяки! Не втомлюйтеся нагадувати оточуючим, як багато ви для них робите. Демонструйте свою виснаженість, обділеності, ображайтеся за кожен прояв неповаги до вашої праці. І оскільки компенсувати роки самозабутньо праці в ім’я блага ближніх вони ніяк не зможуть, нехай хоч відчують себе в неоплатному боргу! Дрібниця, а як приємно.

І найголовніше: ніколи не сумнівайтеся в правильності, необхідності і неминучості свого шляху. Для підстраховки: ні в якому разі не читайте нічого, крім рецептів; не дивіться нічого, крім «мильних опер»; не спілкується ні з ким, крім колег по цеху.

ПЕРЛИНА

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.