Бюстгальтер пуш-ап: історія і сучасні модні тренди

Бюстгальтер пуш-ап: історія народження і сучасні модні тренди

Модельєр Жан-Клод Жітруа вважає, що якби пуш-ап був місцем, то він був би голлівудським парком атракціонів. Звучить як модна пригода і як любов до яскравого життя. Дійсно, що вибираюча пуш-ап жінка явно не шукає нудьги, самітництва або способу загубитися в натовпі. Perluna.com.ua розповість трохи про історію найспокусливішої моделі жіночого бюстгальтера і сучасну моду на пуш-ап.

Піднімати бюст за допомогою нижньої білизни жінки намагалися з самого початку XX століття. Для цієї мети використовувалися спеціальні вставки з пап’є-маше, пластикових смужок і «китових вусів» з гуми в корсети. Попередником цих конструкцій був корсет на китовому

вусі XVIII століття. У підкладці виробу робили спеціальні кишеньки, які можна було наповнювати для підведення і візуального збільшення грудей.

Пуш-ап
Джерело: neomagia.ru

Прямим предком бюстгальтера пуш-ап прийнято вважати виріб 1964 року авторства дизайнера Луїза Пуарье. Однак модель, що побачила світ під маркою канадського білизни Canadelle, виявилася провальною. Вся справа у невдалому часі – в кінці 60-х і початку 70-х років модними вважалися невеликі груди. Рух феміністок тоді активно пропагував серед жінок повну відмову від бюстгальтера. Пильною увагою до жіночої фігури були відзначені 80-ті роки, саме тоді пуш-ап став трендом. Ідеальне тіло того періоду – струнке, в тонусі завдяки спорту і дієтам, з довгими ногами і обов’язково чітко позначеним, красиво промальованим бюстом. Не можна не згадати жартівливе і провокаційне гасло тієї епохи – «Дивись мені в очі!».

Сучасні тенденції на пуш-ап

Бюстгальтери пуш-ап, перш за все, створювалися для панянок з маленькими грудьми, які бажали отримати спокусливий візуальний обсяг. Однак досить швидко і власниці нескромних розмірів зацікавилися новою моделлю білизни. Причина в тому, що пуш-ап робить груди апетитнішими і сексуальнішими ще і завдяки наданню їм кращої форми, створення бездоганної зони декольте. Так що попит на бюстгальтери пуш-ап великих розмірів зростає і до цих пір. Практично всі виробники білизни включають в кожну колекцію подібні моделі. Великі компанії, тонко реагують на тенденції, роблять одну з головних ставок на пуш-апи як в колекціях нижньої білизни, так і купальниках. Багато марок пропонують різні фасони пуш-ап для створення різної форми декольте (з різними конструкціями і подушечками (півмісяць, пуш або подвійний пуш), в тому числі зі знімними подушечками). Цікаво, що можна знайти залежність в перевагах бюстгальтерів від країни проживання жінки. Так в США найбільшим попитом користується пуш-ап, який має потрійний ефект, а ось француженки і українки куди скромніше в своєму виборі.

Пуш-ап
Джерело: doska-n1.spb.ru

Яка форма грудей і який пуш-ап зараз в моді?

Тенденція на «груди в центрі бюста» істотно ослабла, як недостатньо природна. Адже, не дивлячись на безліч хитрощів для перетворення, зараз намагаються створювати максимально натуральні образи. Ідеальним і модним орієнтиром визнана кругла піднесена і добре підтримувана форма грудей, не надто сильно зміщена до центру. Як би не була продумана і комфортна модель сучасного пуш-ап, важливості відповідності вподобаного вам виробу типу ваших грудей із їх розміром ніхто не відміняв. Згідно зі статистичними даними не менше 60% жінок в світі щодня носять бюстгальтери не свого розміру, що вже точно не приносить користі здоров’ю. Великі марки нижньої білизни намагаються боротися з цією ситуацією. Наприклад, компанія Milavitsa робить особливий акцент на важливості правильної посадки кожного виробу. Так як обмін і повернення нижньої білизни в багатьох країнах є порушенням законодавства, а вибір бюстгальтерів завдання дуже непросте і вимагає примірки, магазин Мілавіца можна зустріти тільки в офлайні. Відсутність інтернет-продажів – принципова політика даної компанії. Особливо варто відзначити розробку пуш-ап спеціально для жінок, які перенесли операцію з видалення грудей. Такі вироби враховують нову морфологію тіла і дозволяють жінці знову відчувати себе впевненою і спокусливою. Подібний бюстгальтер можна знайти серед нижньої білизни Garance, авторка марки сама пройшла через зазначену вище непросту операцію. У сучасній культурі груди є одним з головних символів жіночності, а пуш-ап акцентує на ній увагу. І, на думку багатьох виробників жіночої білизни, а також стилістів і істориків моди, актуальність пуш-апу і мода на такі бюстгальтери можуть бути свідченням чудової позиції – жінка горда тим, що вона саме жінка.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.