Жіночі звички які дратують чоловіків

Жіночі звички які дратують чоловіків

Скажемо чесно, всі ми – не без вад. У кожної з нас, навіть у самої ідеальної жінки, є недоліки. Сьогодні ми поміркуємо про шкідливі жіночі звички, які зводять чоловіків з розуму. Сайт Perluna.com.ua розповість про шкідливі жіночі звички, і про те як з ними боротися.

1. Нескінченні обговорення дієт

Дружина запитує чоловіка: «Я ж не товста?» “Ні що ти! Просто у тебе кістка широка і жирна! »

У кожному анекдоті є здоровий глузд і повчальна мораль. Ось і цей, вже став притчею, штовхає нас, жінок, різного віку і різноманітних занять – об’єднатися в майже що партію «Борців із зайвою вагою». А інакше чим пояснити, що кожну весну ми клятвено обіцяємо собі, що з понеділка тортики і шоколадки ні-ні, чому ми шалено кидаємося освоювати і пропускати через себе будь-яку нову дієту. Бажано так, щоб «їсти і не товстіти». Зовсім.

У кожної з нас є подруги, які можуть вщент розбити ваги, якщо ті показують зайвий кілограм, вони впадають майже в істерику, якщо улюблені джинси раптом не застебнулися … Іноді боротьба із зайвими кілограмами перетворюється на справжню хворобу.

Причому розповідями про дієти, а іноді і дієтичною їжею ми виснажуємо своїх чоловіків. Багато чоловіків поняття не мають, що таке целюліт, а жінка, розглядаючи себе в дзеркалі, буде цікавитися у коханого: «А що у мене з стегнами, а ти не бачиш там горезвісну “апельсинову кірку”?»

Ми і самі грішні , іноді все-таки питаємо у чоловіків, чи не помітив він наш зайвий кілограмчик після з’їденого пирога, а буває, і його намагамося годувати однією зеленню, чим викликаємо невдоволення. Тому ми зробили такий висновок. Не треба говорити з чоловіками про дієти і кричати: «Я хочу схуднути, а ти мене не підтримуєш!» Все-таки дієти і целюліт – це жіночі теми. Поговоріть про це, зібравшись з дівчатками-подружками. А з чоловіком знайдуться інші теми для обговорення.

2. Шопінг

Шопінг став невід’ємним заняттям поважаючої себе жінки. Що ж нами рухає – спробували ми розібратися. Жага нових суконь і туфель? Так звичайно! Завжди хочеться виглядати красиво і здається, що саме в цій обновці ти зробиш належний ефект. І нехай шафа вже не закривається, ми продовжуємо ходити по магазинах і бутіках.

Іноді ми беремо з собою на шопінг чоловіків. І тут починається найцікавіше. Бідний чоловік сидить і сумує на диванчику в магазині, він вже спітнілий, голодний, йому все набридло, а дама продовжує кокетливо крутитися в новій сукні, яку то вона вирішує купити, то не вирішує. Ми для себе вивели правило: чоловіка на шопінг краще не брати, особливо якщо ти не впевнена, що конкретно необхідно тобі купити.

А тому зазвичай потрібно заглядати в свою шафу і дивитись, що нам дійсно треба купити. Складати список. І вперед. Коли у нас відбувається зрив і ми починаємо тягнутися до красивої кофтини, ми заглянемо в свій список, де вона не значиться, і обсмикуємо себе. Звичайно, це може не відразу спрацювати, але спробуйте. І це дасть результат.

3. Важка сумка

У відпустку з рюкзаком. І тут ми почуємо вигуки незадоволених дам- як так? Треба взяти і те, і це, і ще п’ять суконь і десять пар туфель. Звичайно ж, чоловік, побачивши доверху набитий чемодан, може невдоволено закричати: «Навіщо тобі це все?» І знаєте, він буде прав. Багато нарядів, які ми набиваємо багаж, потім ні разу не надягаємо у відпустці. Досвід повинен підштовхнути вас формувати «відпочинковий гардероб» за кольором. Вибираємо базову річ будь-якого відтінку, скажімо, синього, а далі під неї набираємо блакитну спідницю, білу маєчку, фіалковий сарафан, бірюзові брючки, сині черевички або білі кросівки … Головне, щоб вони гармоніювали з кольором, ну або хоча б не дисонували один одному.

Добре, якщо весь вибір вміститься в рюкзачок, хоча б в якості мірного пристосування, а потім можна і в чемодан перекласти весь вміст – запевняю, він буде у вас напівпорожній, а значить, і проблеми вибору вбрання не залишиться, і дорога пройде без проблем – і в результаті ще однієї згубною звичкою стане менше.

Жіночі звички які дратують чоловіків
Джерело: moyezdorovya.com.ua

4. Сон з макіяжем

Нам здається, що якщо ми лягаємо спати з мейкапом, то виглядати з ранку ми теж буде чудово. Але не тут-то було. Вранці ми можемо запросто налякати свого судженого моторошним зовнішнім виглядом. Чорні розмазані кола під очима, засохла шкіра на щоках, плямистий лоб – ось що ми бачимо на ранок в дзеркалі, коли самі ввечері не доходимо до ванни. Так і хочеться заспівати відомий мотив про себе «Ну що ж ти страшна така …? І ненакрашенная страшна, і накрашенная…» Вже краще ввечері зніміть макіяж і зробіть маску. Краще відпочивший свіжий вигляд, ніж заляпане косметикою обличчя!

«ТИ МЕНЕ НЕ ЛЮБИШ»
«ТИ МЕНЕ НЕ ЛЮБИШ»

5. «ТИ МЕНЕ НЕ ЛЮБИШ»

Не тільки обговоренням дієт ми жінки виводимо своїх чоловіків. Є у нас, жінок, досить погана звичка частенько повторювати цю фразу: «Ти мене не любиш». Іноді так, між справою, а іноді для того, щоб чогось добитися від чоловіка. І навіть якщо ваш супутник вам двісті разів скаже, що любить, заспокоїтися складно, через пару днів ця пропозиція-докір повторюється. Я б порадила ще, не промовляючи цю фразу, в думках своїх відсікати частку ні. І судити про любов-нелюбов за вчинками чоловіка.

Залишити відповідь