Содові ванни для схуднення: користь чи шкода?

Содові ванни для схуднення: користь чи шкода?

Останнім часом можна зустріти безліч публікацій про те наскільки ефективні для схуднення содові ванни, яка, як кажуть, буквально творить чудеса, позбавляючи за короткий час від обридлих кілограмів. І, начебто, більше нічого і робити не потрібно, тільки лежиш і спокійно худнеш. Але чи так це насправді? Давайте розбиратися разом.

Содові ванни для схуднення – що це таке?

Щоб підготувати таку ванну, потрібно набрати гарячої води, температурою близько 38-39 градусів, і додати туди 200 г соди. Приймають її сидячи протягом 10-15 хвилин і не більше, весь час підливаючи гарячу воду для підтримки необхідної температури. Після цього слід сполоснути, промокнути тіло рушником і прилягти хвилин на 40 відпочити. Бажано після процедури змастити шкіру легким зволожуючим кремом або гелем, наприклад, з алое.

Ванна з содою є одним з методів очищення організму. Вона добре розслабляє м’язи, прогріває, викликаючи потовиділення, сприяє стимуляції обміну речовин. Але такий вплив надає практично будь-яка ванна з гарячою водою. Сода ж тут виступає в якості розм’якшує кошти.

Існує думка, що за допомогою содової ванни можна підтягнути шкіру, позбутися целюліту і навіть в якійсь мірі в загальному омолодити організм. Однак, в даному твердженні більше вигадки, ніж реальної правди. В результаті досліджень стало відомо, що сода не може проникати через шкіру, а значить і впливати на підшкірний жир. Вона впливає тільки на верхній шар епітелію, висушуючи його від води і змиваючи жир з поверхні шкіри.

Содові ванни для схуднення: користь чи шкода?
Джерело: poradu.pp.ua

Ванни з содою для схуднення: чи безпечні вони?

Содові ванни сприяють виведенню рідини з організму. Але роблять виключно короткочасний ефект. Скинуті кілограми досить швидко повертаються назад при заповненні водного балансу.

Такі ванни активно сушать шкіру, при надмірному захопленні ними вона починає швидко старіти, втрачає пружність, стає млявою і зморшкуватою. Підвищується навантаження і на імунну систему, адже висушена шкіра вже не виконує роль захисного бар’єру організму.

Ванни з содою показані до застосування тільки людям з хорошим здоров’ям. Але навіть і їм приймати такі ванни потрібно без фанатизму.

Протипоказання

При деяких захворюваннях приймати содові ванни категорично заборонено. До них відносять:

  • гіпертонію;
  • порушення серцевого ритму;
  • атеросклероз;
  • онкологію;
  • вагітність.

Тепер ви знаєте, що представляють собою содові ванни для схуднення, і як вони впливають на організм. Можливо, буде краще замінити їх правильним харчуванням і фізичною активністю, що позначиться більш сприятливо на здоров’я.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.