Вся правда про препарати для схуднення

Яких тільки препаратів для схуднення сьогодні не зустрінеш в аптеках! І всі вони, згідно з рекламою, допоможуть позбутися від 10 кг без особливих зусиль і за короткий термін. Однак на ділі виявляється, що без дієт і фізичних зусиль схуднути не вийде все одно. Чи варто взагалі купувати таблетки і чаї для схуднення? Для того, щоб відповісти на це питання, необхідно розібратися в різновиди засобів подібного роду і механізмі їх впливу на організм.

препарати для схуднення
Джерело: www.climara.ru

Препарати для схуднення – правда і міфи

1. Підсилювачі метаболізму, або спалювачі жирів, як їх ще називають виробники в рекламі. Сама назва звучить дуже заманливо і багатообіцяюче, але в дійсності такі препарати допомагають скидати зайву вагу тільки у спортсменів. Тільки при посиленій роботі м’язів підсилювачі метаболізму можуть спалювати жирові запаси. Слід мати на увазі, що піша прогулянка від будинку до роботи в даному випадку фізичним зусиллям не вважається.

2. Ілюзія їжі – особливі препарати, до складу яких входить мікрокристалічна целюлоза, яка розбухає усередині шлунка і створює відчуття наповненості. Використовувати такі таблетки доцільно лише в рамках обмеженого харчування, щоб не страждати від почуття голоду, яке зазвичай переслідує всіх людей, які дотримуються дієти.

3. Поглиначі жиру – назва групи препаратів для схуднення, яка теж звучить багатообіцяюче. Реклама стверджує, що такі таблетки пов’язують жири і виводять їх з організму, завдяки чому вони не відкладаються на тілі. Це дозволяє їсти, скільки завгодно, і худнути. Але насправді у подібного способу роду є купа побічних дій, а їх ефект припиниться відразу ж після закінчення прийому. Всі скинуті кілограми повернуться назад буквально за пару днів.

4. Проносні і сечогінні чаї позбавляють організм не від жирових відкладень, а від запасів води, разом з якими тіло людини залишають цінні речовини. Якщо приймати такі засоби тривалий час, то на стані здоров’я це позначиться дуже негативно. Чай для схуднення може стати більш-менш прийнятним варіантом лише в тому випадку, якщо необхідно за два-три дні прибрати пару сантиметрів з талії, щоб улюблена сукня на ній краще виглядала.

5. Замінниками їжі називають синтетичні коктейлі, які складаються з білків, різних мікроелементів і вітамінів. Такі напої рекомендують вживати замість сніданку і обіду, тому при їх прийомі вага безпосередньо залежить від калорійності вечері. Для того, щоб такі коктейлі принесли результат, необхідно зробити вечерю максимально легкою і ранньою, а також виключити з раціону будь-які перекуси, крім овочевих.

6. Аноректики – препарати для схуднення, які впливають на певні зони мозку і блокують відчуття голоду. Їх продають в аптеках тільки за рецептом лікаря, оскільки їх прийом далеко не безпечний. Призначають такі препарати тільки в крайніх випадках, при сильному ожирінні. Прийом їх показаний тільки на перших етапах переходу до здорового харчування.

Таким чином, можна зробити висновок, що жоден із засобів для схуднення не дасть результатів без додатка якихось зусиль. Але в тому випадку, якщо ви все-таки зважитеся вдатися до допомоги таких засобів, вам слід дотримуватися деяких правил безпеки:

1. Обов’язково приймайте полівітамінні препарати.

2. При використанні таблеток для схуднення намагайтеся строго дотримуватися дозування, яке вказують в інструкції, ні в якому разі не збільшувати його.

3. Постарайтеся зробити свій раціон повністю збалансованим і різноманітним.

4. Не поєднуйте з прийомами препаратів для схуднення голодування, екзотичні і монодієти. Це стане для організму найсильнішим стресом, після якого він, можливо, ніколи не зможе повернутися в нормальний режим.

Залишити відповідь