Нарощування нігтів. Міфи про шкідливість

Перед будь-яким святом, особливо перед Новим роком, більшість жінок записуються на різні процедури, щоб привести себе в порядок. Нігті тут, звичайно, займають далеко не останнє місце. Звичайний манікюр, як правило, не викликає ніяких питань. Але занадто багато найрізноманітніших домислів бродить навколо нарощування нігтів, що й шкідливо це, і небезпечно для здоров’я. Процедура вже обросла безліччю міфів, давайте ж розглянемо більш детально деякі з них.

Нарощування нігтів. Міфи про шкідливість
Джерело: cs10315.vk.me

Свої нігті після нарощування будуть безнадійно зіпсовані Самі матеріали, використовувані для нарощування, нігті не псують. Пошкодити їх можуть лише дії некваліфікованого майстра – недотримання ним технологій процедури, застосування невідповідного інструменту і порушення умов зберігання матеріалів. До того ж, проводити корекцію нігтів після нарощування і знімати їх повинен тільки фахівець, про що клієнта, звичайно, необхідно попереджати заздалегідь. Штучні нігті не дихають Так, вони не дихають. Так і свої нігті без всякого нарощування теж не дихають. Адже нігтьова пластина складається тільки з твердих відмерлих клітин, дихання яким не потрібно. Запах акрилу шкідливий і викликає алергічну реакцію При дотриманні майстром технології процесу, правил зберігання використовуваних матеріалів, регулярності прибирання свого робочого місця якихось особливих алергічних реакцій бути не повинно. Це не виключено, звичайно, індивідуальну непереносимість деяких компонентів, що відноситься взагалі до будь-якого засобу або продукту. А то, що акрил має сильний і специфічний запах, зовсім не означає, що він буде сприяти розвитку алергії. Гель більш безпечний, ніж акрил, або навпаки Акрил і гель відносять до акрилатів – однієї групи органічних речовин. Істотної різниці між ними немає, відмінність є хіба що в технологічному процесі їх нанесення.

Нарощування нігтів. Міфи про шкідливість
Джерело: nmedicine.net

Ультрафіолетові лампи для полімеризації гелів сприяють утворенню ракових клітин УФ-лампи таким ефектом не володіють. Випромінювання світла у них йде в довгохвильовому діапазоні і при полімеризації гелю діє короткочасно. При тривалому ж впливі світло цієї довжини хвилі викликає засмагу. Але ж, перебуваючи на пляжі або в солярії, ми отримуємо набагато більшу дозу ультрафіолету. Нігті після нарощування вимагають постійного догляду Насправді, якраз свої натуральні нігті вимагають до себе більше уваги. Після нарощування приблизно раз в 3-4 тижні знадобиться робити корекцію. Крім цього, потрібно регулярно змащувати руки живильним кремом. Обрізний же манікюр вже потрібно робити набагато рідше. Чи шкідливо нарощування нігтів? Тепер ви можете зрозуміти, що воно не небезпечніше ніж будь-яка інша процедура по наведенню краси, просто через незнання навколо нього сформувалося занадто багато різних домислів.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.