Випадкова зустріч чи доля

Поки ти активно працюєш – зустрічаєшся з великою кількістю людей. І це люди в офісі, люди у відрядженні і люди на зовнішніх зустрічах – попутники або просто випадкові знайомі. Або просто люди навколо.

З одного боку, ти замикаєшся, тому що ти весь в роботі, а з іншого боку, поговорити на абстрактні теми де б то не було дуже корисно. І чомусь саме попутникові в залізничному вагоні ти можеш реально допомогти в його проблемі, порадити щось або сусідові в літаку розказати, як воно буває. Ми в нашому житті все більше замикаємось, але є люди, які тобі зустрічаються просто так. Були й романи, які пов’язували людей в різних містах просто тому, що поруч летіли в літаку. А скільки доводилося бачити службових романів. А ще скільки хімії при ділових контактах? Випадкова зустріч чи доля? Але тільки треба розуміти, що тебе можуть охмуряти тільки для ділової думки. І треба розуміти, що є корпоративне омана, а що є реальне.

Випадкова зустріч чи доля?
Джерело: kakotvet.com

Знайомства випадковими не бувають

Скільки було випадків, коли жінку-начальника намагалися зачарувати усіма способами. І квіти, і цукерки, і побачення. А все тільки тому, що контракт на виході.

І відповідно, навпаки. Випадкова знайома великого начальника, від якої у нього зриває дах. А за фактом залишається тільки бізнес. І ще питання – як розпізнати: в цих відносинах тільки бізнес чи ні. У результаті чоловіки не довіряють жінкам, вважаючи, що всі продажні або підставні, та й жінки аналогічно – шукають всюди підставу.

Радує, коли все по-чесному. Коли говорять відразу – кому і що потрібно. Зрозуміло, що це, звичайно, цинічно і нібито неправильно. Але з іншого боку, коли говорять, що тільки секс і нічого крім – це хоча б чесно. А ти вже вирішуєш, підходить тобі цей варіант чи ні. Або ти шукаєш якусь закоханість.

Це все по відношенню статі, звісно.

А іноді розстаєшся в порту, потиснувши один одному руки і побажавши щастя. Не сподіваючись на зустріч і навіть не обмінявшись телефонами, вважаючи, що це було просто так. Без продовження. Неважливо, який у тебе статус – заміжня чи ні, одружений чи ні. Ви просто зустрілися, поспілкувалися і розійшлися. Ти не збираєшся за нього заміж, а він з тобою не одружиться прямо зараз. Так чи варто жити ілюзіями? Мріями? Робота вона завжди робота, але є ж місце і людською

Напевно, не варто відмовлятися від випадкових знайомств, але при цьому розуміючи, що тобі від них треба. Хоча б по-чесному і не будуючи ілюзій.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.