9 предметів гардероба, згубних для вашої спини

Не потрібно бути вченим, щоб зрозуміти, чому болять ноги після декількох годин на шпильках. Однак небезпека для спини зовсім не обмежується високими підборами.

Будь-який одяг або взуття, який обмежує ваші рухи або змінює форму тіла, може нашкодити хребту, так як він буде перебувати в неприродному положенні. Оскільки проблеми зі спиною стають вкрай поширеними, особливо в середньому віці, давайте ближче придивимося до небезпечних речей в нашому гардеробі.

9 предметів гардероба, згубних для вашої спини

Підбори шкідливі для спини
Джерело: proboty.ru

1. ВИСОКІ ПІДБОРИ Напевно, це знають всі. А знаєте чому? «Каблуки змінюють центр ваги. І хоча жінка може чудово почуватися на підборах, для її здоров’я це не дуже корисно », – говорить доктор Кеннет Хансрай, що займається операціями на хребті. Коли ви йдете на високих підборах, підвищується навантаження на п’яту, що в свою чергу пошкоджує таз і створює підвищене навантаження на поперек при кожному кроці. Хребет перенапружується, і підвищується ризик розвитку ішіасу. Тому віддайте перевагу зручному взуттю, надягаючи каблуки тільки в особливих випадках. Небезпеку представляє не тільки висота каблука. Лікарі рекомендують утриматися від носіння тонких шпильок, які створюють підвищений тиск і нестійкість. Краще віддайте перевагу широкому каблуку, який не так сильно шкодить хребту. Балетки і взуття на плоскій підошві так само не дуже корисне. Вони не підтримують склепіння стопи і не амортизують навантаження.

2. ТОП З БРЕТЕЛЬКОЮ ЧЕРЕЗ ШИЮ Такий одяг тягне шию вперед, говорять лікарі. Це особливо помітно у жінок з великими грудьми, які створюють додаткове навантаження на шию. Для підтримки надягайте бюстгальтер без бретельок.

3. ТЯЖКІ НАМИСТА Великі прикраси можуть негативно позначитися на поставі, тому важкі намиста варто носити тільки обмежений час. І ще маленька порада: намагайтеся, щоб ваші вуха завжди знаходилися над плечима, тоді з поставою все буде в порядку. Великі прикраси можуть негативно позначитися на поставі, тому їх варто носити тільки обмежений час. 5. СПІДНИЦЯ-ОЛІВЕЦЬ Цей суворий офісний одяг змушує вас тримати коліна разом, обмежуючи руху і надмірно випростуючи спину. Згодом це може призвести до проблем з дисками і м’язами, що досить болісно.

5. ВУЗЬКІ ДЖИНСИ Не всі вузькі джинси шкодять спині, однак утримайтеся від носіння тих, які сковують рухи колін і стегон. Це неминуче змінить ходу і дасть підвищене навантаження на суглоби через зниження амортизації навантаження. Іншими словами, зовсім вузькі джинси – це погано.

Тісний бюстгалтер, шкода для спини
Джерело: miridei.com

6. Тісний бюстгальтер Це може виглядати сексуально, але недостатня підтримка обов’язково позначиться на спині. Замість розподілу навантаження вся вага буде концентруватися в одній точці, що може викликати біль в плечах.

7. ТЯЖКІ СУМКИ Неважко здогадатися, що постійне носіння важких предметів негативно позначиться на стані шиї. Ширші лямки допоможуть розподілити навантаження, але все ж краще переглянути список речей, які вам дійсно потрібні. Намагайтеся, щоб вага сумки не перевищувала 10% вашої ваги, і пам’ятайте, що білю в шиї можна було легко запобігти.

8. СУМКИ З одною лямкою Носіння сумки на одному плечі порушує розподіл навантаження на хребет, і ви ризикуєте пошкодити суглоби. «До того ж ви будете мимоволі піднімати одне плече, зберігаючи інше нерухомим», – пояснює доктор Річард Брассард, колишній глава асоціації хіропрактиків Америки. В результаті хребет викривляється, а м’язи відчувають додаткове навантаження. Тому задумайтеся про придбання рюкзака. Багато жінок вибирають занадто тісну білизну, яка наносить шкоду для спини.

9. МОДЕЛЮЮЧА БІЛИЗНА Відразу обмовимося, що моделююча білизна може бути дуже корисною для спини. Якщо воно ретельно підібрано за формою і розміром, ви забезпечите належну підтримку хребту і тільки виграєте. Однак багато жінок обирають занадто тісну білизну, що шкодить для спини. Сковуючи м’язи тазу, ви даєте більше навантаження на поперек. На щастя, для серйозних пошкоджень необхідно тривалий час. «Найчастіше біль у спині легко усунути, – кажуть лікарі. – Якщо ви почнете уважно підбирати одяг та взуття і приділите час масажу і фізіотерапії, ви швидко відчуєте поліпшення ».

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.