7 способів освіжити ваше інтимне життя

Навіть якщо між партнерами панують любов, поважні і довірчі відносини, не виключено, що одного разу бажання лягати в подружнє ліжко покине якщо не обох відразу, то кого-то одного з великою часткою ймовірності. Виною всьому – нудьга, котра пробралася в стіни спальні, яка так і норовить зіпсувати ідеальну картину відносин. На щастя, фантазії і сміливості сучасним жінкам не позичати. Якщо є бажання, повернути сексуальне життя в колишнє русло допоможуть пропоновані нами способи.

«Приміряйте» НОВИЙ ОБРАЗ

Припустимо, ви знайомі чоловікові як вміла і заповзятлива господиня, визнаний професіонал своєї справи, і рішення, бути чи не бути сексу ввечері, – завжди за вами. Прийшов час його здивувати – нехай тепер він проявить ініціативу. Йому буде приємно перейняти кермо влади в свої руки і спостерігати поряд боязку «тихоню» – таку нову і непізнану, але все так само палко кохану. Якщо ж ви, навпаки, не звикли давати волю емоціям, не втрачайте можливості продемонструвати прихований потенціал вашого характеру. Новий образ зовсім не повинен обмежуватися стінами спальні – буде цікавіше, якщо зміни торкнуться не тільки вашого сексуального темпераменту, а й поведінки в цілому: побуту, захоплень і манери вести бесіду. Дивно, але вже давно доведено, що завдяки природній здатності перевтілюватися з зухвалою «тигриці» в «бідну овечку» і навпаки жінці цілком під силу впоратися з проблемою чоловічої полігамності, обдурити спраглу в різноманітності чоловічу свідомість, а отже, підтримувати гостроту і новизну відчуттів під час сексу і сприяти збереженню міцних відносин.

Революційне інтимне життя
Джерело: zdorovia.com.ua

Погоджуйтеся на безумства

Скільки вам років? Втім, не важливо. Чи пам’ятаєте ви свої студентські роки? Ви напевно належите до тих вісімдесяти відсотків населення земної кулі, які в молодості були здатні на найсміливіші і навіть безбашенні вчинки. Пройшли роки, але це зовсім не означає, що в вас немає колишніх сміливості, запалу і пустощів. Хто сказав, що сімейне життя – це статечність і нескінченне торжество розуму над бажанням хоч якось скрасити сірі будні? Можливо, але іноді нестерпно хочеться «викинути» що-небудь надзвичайне, особливо коли справа стосується інтимних відносин з партнером, котрі часто з плином часу ризикують стати повсякденними, а то і нудними. Що ж можна зробити, щоб «вибити» їх зі звичної колії і вдихнути в любов нове життя? Сміливіше! Не виключено, що спочатку ваш коханий насторожено поставиться до ризикованої ідеї вдатися до любовних утіх прямо під носом у консервативних батьків, і вам доведеться репетирувати не один вечір, перш ніж він призвичаїться «ненавмисно» проливати свій чай на вашу нову спідницю. Зате якими фарбами заграє секс, коли ви вийдете в ванну кімнату, щоб «запрати пляму»! Чи не можете впоратися з почуттям сорому? В якості альтернативи цілком підійде спільне купання голяка в одному з міських водойм вночі, швидкий і несамовитий секс в таксі на задньому сидінні або бурхливі, але помітні лише вам двом попередні ласки в ресторані, після яких пристрасть швидше заведе вас в найближчий закуток, ніж тепле і зручне, але від цього не менш нудне ліжко в подружній спальні.

“Пристройте” дітей

Давно не секрет, що з появою в сім’ї дітей багато її сфер терплять серйозні зміни. Як правило, вони стосуються і самої інтимної сторони подружніх відносин. Якщо раніше вас було двоє, то тепер все ж таки доведеться змиритися з думкою, що ліжко ви протягом якогось часу будете ділити як мінімум на трьох – в прямому сенсі, а значить, як не крути, любовні втіхи відійдуть на другий план. Про те, як багато обов’язків по догляду за малюком лягає на тендітні материнські плечі і наскільки великою є втома, яка накопичується день у день, навряд чи варто говорити – це і так зрозуміло. Який вже там подружній обов’язок! Проте вкрай небажано пускати інтимне життя на самоплив. Ніколи не втрачайте можливості кудись прилаштувати дітей і провести хоча б кілька годин наодинці з коханою або коханим, втілюючи в життя найсміливіші його фантазії, яким він віддавався на протязі всього того часу, поки ви віддавали свою увагу дитині.

Станьте «Поганою дівчинкою»

Згадайте, коли в останній раз ви дозволяли втілитися в реальність найсміливішим з найпотаємнішим фантазіям вашого обранця. Як думаєте, про що періодично мріє кожен чоловік? Правильно, про те, за чим більшість з них відправляється в стриптиз-клуби та інші подібні розважальні заклади. Повірте, всі вони час від часу хочуть бачити поруч із собою ту саму «відв’язну дівчину», в голові якої, як їм здається, безсоромно рояться найбрудніші думки. Неважливо, що уявлення про її розбещеності в деяких випадках – лише плід їх незрілого уяви, зате який простір для фантазії! Улюблений чоловік навряд чи буде неслухняний вашому пориву дати волю потаємні, але не втіленим з різних причин до сьогоднішнього моменту бажанням. Забудьте про стереотипи, строгому вихованні і боязкості – запитайте у партнера, чого б ще він хотів спробувати в ліжку. Напевно є речі, про які він посоромиться говорити вголос – нехай висловить свої побажання в письмовій формі. Саме час показати йому, що і в вас живе та сама «погана дівчинка», а сміливості і уяви у неї вистачить, щоб дати фору будь-стриптизерці і перевершити в «мистецтві любові» найзнаменитіших куртизанок вісімнадцятого століття.

Вправлятися в епістолярному жанрі

Чи знаєте ви, яке велике значення в минулі часи надавалося любовному листуванню? Пристрасні листи закоханих були невід’ємною частиною флірту і любовної гри, овіяні ореолом таємничості, вони надавали відносинам особливу інтимність, змушуючи тремтіти коханців в очікуванні майбутньої зустрічі. На дворі двадцять перше століття, але хто сказав, що в ньому немає місця хитромудрим фразам, приправленим любов’ю і пристрастю. Можна писати грайливі смс-повідомлення протягом дня або ж справжнісінькі послання на електронну пошту, підбиваючи чоловіка і розпалюючи його темперамент в передчутті побачення. Про що писати? Про все, що у вашій голові ув’язується з темою сексу: про те, яке на вас надіто нижню білизну (або, навпаки, про його відсутність), як ви довели себе до оргазму в душі вранці, що збираєтеся зробити з коханим при зустрічі і як в своїх фантазіях займаєтеся з ним любов’ю на дикому пляжі. Не дивуйтеся, якщо чоловік раптово почне приходити з роботи раніше звичайного і «в повній бойовій готовності». Ну і пам’ятайте, що за свої слова доведеться відповісти!

Влаштуйте собі СВЯТО

Сумно, але уклад сучасного життя накладає багато обмежень на все її сфери, і любовні взаємини – не виняток. Ми живемо строго «по формі»: робота, будинок, рідкісні вилазки з родиною в парки або кіно і черговий секс по вихідним. І якщо чоловіків в силу їх психологічних особливостей такий стан справ здебільшого влаштовує, жінкам воно рідко доводиться до душі, що, втім, не заважає їм роками «захлинатися» в цьому, на перший погляд, безперспективному «болоті». Проте, як стверджують фахівці, потрібно зовсім небагато, щоб кардинально змінити ситуацію, – достатньо хоча б раз на місяць розбавити сумну сірість святом для вас двох. Своєрідним втечею від гнітючих реалій сімейного побуту може стати відпочинок в прилеглому санаторії або заміському комплексі, романтична ніч в готелі або раптова поїздка в теплі краї на вихідні. Необов’язково, щоб відпочинок був тривалим – одного-двох днів цілком достатньо, щоб насолодитися один одним і зняти стрес. Чи варто говорити про те, що таке самота, коли поруч немає нічого і нікого, наполегливо відволікаючого вас від відповідального «процесу», надихне вас обох на нові сексуальні подвиги!

ЗІ СВОЇМ ТІЛОМ – НА «ТИ»

Повернемося до теми куртизанок – цікаво, що передаючи з покоління в покоління тонкощі найдавнішої професії, найбільш значущі з її відомих представниць приділяли неабияку увагу процесу «самопізнання», щиро вважаючи, що жінка не може дарувати чоловікові насолоду, не будучи в змозі довести себе до найвищої ступеня задоволення. При цьому в хід можуть йти самі різні засоби: тканини різної фактури і рідини різної консистенції, пір’я, лід, збиті вершки і горезвісні «іграшки для дорослих». Можна не сумніватися, що вивчення того, як ваше тіло реагує на дотики і інші впливу цими предметами, принесе вам масу нових вражень і задоволення. Що й казати – тільки пошук обростаючої все новими домислами точки «G» легко може затягнутися на кілька годин. Пізнайте мистецтво мастурбації, долучіться до фільмів пікантного змісту та знайте, нарешті, своє тіло, якщо ви ще цього не зробили! Тільки усвідомлення того факту, що час від часу ви залишаєтеся наодинці з собою, торкаєтеся свого тіла в самих різних місцях і дозволяєте інші вольності, здатне завести чоловіка з півоберта. Ну а якщо він ще й «випадково» застане вас «в самий розпал подій» – можна тільки здогадуватися про те, як ця обставина пожвавить ваше інтимне життя!

Не секрет, що все в нашому світі схильне закінчуватися і змінюватися. Те ж саме стосується і здаються спочатку невичерпними сексуального потягу і пристрасті – але і вони, на жаль, при певних умовах з плином часу можуть зійти нанівець. Проте при бажанні можливо підтримувати полум’я любові протягом багатьох років. Нехай же у вашій парі з роками воно палає тільки сильніше!

Залишити відповідь