Рамки флірту – Рефреймінг

Виберіть одну з двох вправ по рефреймінгу в рамках флірту. Завдання вважається виконаним, якщо ви успішно виконаєте вправу один раз. Обов’язково посміхайтеся, вимовляючи ці слова, і подбайте про те, щоб ніхто не сприйняв вас всерйоз.

1. Уявіть інцидент як намір: підіть в таке місце, де збирається багато народу, наприклад в популярний бар або магазин. Якщо жінка зіткнеться з вами чи злегка зачепить, проходячи повз, скажіть з жартівливим обуренням:

«Ви мацати мене? Знаєте, я не настільки доступний. Я вимагаю спочатку обід і кіно».

2. Уявіть доброту як власну вигоду: підіть в магазин, де продаються компакт-диски, і поговоріть з продавщицею або покупцем. Попросіть її порадити хороший диск з музикою, яку можна було б поставити фоном під час званої вечері.

Що-небудь нове і приємне.

Коли співрозмовниця запропонує вам диск, подражніть її, жартівливо звинувативши в тому, що порада проплачена: «Ви дійсно думаєте, я повинен купити цей диск? Чи не отримуєте ви відкат від фірми звукозапису? Ви, ймовірно, купуєте собі пральну машинку або що-небудь подібне з кожної сотні проданих дисків ».

Рамки флірту
Джерело: perluna.com.ua

Після цього купіть диск.

Він вам знадобиться в День 24, якщо просування сповільнилося. Якщо вам ще не вдалося успішно обмінятися номерами, зверніться до свого мовчазного помічника, вивчіть його і, переконавшись, що ваш календар оновлений, покладіть в задню кишеню. Потім підійдіть і заговоріть ще з чотирма жінками або компаніями.

  • Художник вставляє картину в рамку.
  • Тесляр робить віконні рами.
  • Проектний менеджер встановлює тимчасові рамки, щоб робота була виконана в строк.
  • Злочинець в своїх діях виходить за рамки закону.
  • Промисловий дизайнер малює рамку на кресленні.
  • Велосипедист садить «на раму» пасажира.

Існують ще десятки різних інтерпретацій слова «рамка», але більшість з них мають відношення до конструкцій або обмеженням. У своїй класичній книзі «Введення в НЛП» автори Джозеф О’Коннор і Джон Сеймур визначають рамки як «спосіб, який ми використовуємо для постановки речей в різні контексти, щоб надати їм різне значення. Залежно від того, що ми вважаємо за необхідне в даний момент ».

Іншими словами, рамки – це контекст, в якому сприймається особистість, річ або обстановка, і установка рамок – це спосіб формування взаємодії для досягнення бажаного результату.

Ви можете змінити власні рамки, чиїсь рамки або рамки, в яких якась розмова або ситуація на перший погляд існує. Зміна рамок – рефреймінг – це процес, що забезпечує новий ракурс.

«Рефреймінг буквально означає установку нових або відмінних від колишніх рамок навколо деякого образу або переживання, – писав Роберт Дилтс в своїй книзі «Фокуси мови», присвяченій цій темі. Психологічно «зміна рамок» чого-небудь означає трансформацію значення шляхом постановки цього в обрамлення або контекст, відмінний від того, який перш сприймався».

Фактично більшість видів флірту реально зводяться до рефреймінгу.

Наприклад, якщо жінка наштовхується на вас, а ви запитуєте – «Ви що, хапали мене за дупу?» – Ви просто змінюєте рамки ситуації, переводячи її з випадкового події в епізод із сексуальним навантаженням.

Більшість соціальних правил можуть також сприйматися в термінах «рамок».

У даній ситуації чоловік-лідер, наприклад, це людина з домінуючими рамками (або точкою зору). Однак домінування не слід змішувати з упертістю або патологічним прагненням до контролю.

На ділі гнучкість набагато більш сприяє можливості направляти і контролювати спілкування.

Коли ви тільки знайомитеся з жінкою, дуже важливо мати жорсткі рамки, щоб вона відчувала необхідність шукати вашого схвалення, а не обхідного шляху. Це одна з причин, по якій ви заповнюєте ваш календар від Академії стилю життя подіями: щоб жінка входила в ваш світ. Є багато вчинків, яких не слід здійснювати при знайомстві з жінкою.

Зокрема, не можна діяти благально, наприклад купувати їй випивку, щоб вона з вами поговорила. Серед усього цього розмаїття в першу чергу не слід здаватися людиною зі слабкими рамками або людиною, втискується в чиїсь чужі рамки.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.