Наша соціальна цінність та значимість

Социальная ценность и значимость

Як ми знаємо, соціальна цінність і значимість – це один з ключових критеріїв, на який звертають увагу люди, вирішуючи, з ким їм бути. Ця цінність і значимість насправді складається з двох елементів:

  • вашої самооцінки; і вашої цінності і значущості жінкою;
  • оцінки вашої цінності і значущості неупередженими спостерігачами.

Наша соціальна цінність та значимість

Оцініть, наскільки ви є лідером свого кола, користуєтеся повагою, здатні навчити чогось інших і наскільки впевнено демонструєте поведінку людини з високим соціальним статусом.

Інші критерії включають інтелектуальність, талановитість, здатність викликати до себе інтерес, доставляти радість, бути творчим, успішним, задоволеним собою.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПОЛІПШЕННЯ: складіть список з п’яти причин, здатних змусити жінку захотіти зустрітися з вами знову після пятнадцатиминутного розмови при першій зустрічі.

Список повинен грунтуватися на тій же соціальній значущості, яку ви проектуєте, або тій соціальній цінності, яку ви їй надаєте.Поставте собі за мету освоїти новий навик, гру або розвинути нову якість, щоб їх можна було додати до цього списку.

Природний емоційний зв’язок.

Це обитель взаєморозуміння і таких абстрактних концептів, як взаємний потяг. Тут мова йде про якості, котрі здатні змусити людей навколо вас відчувати наснагу, взаємозв’язок, комфорт і розуміння, як ніби ви їх старий друг або близька по духу людина.

Оцініть свої успіхи в пошуку точок дотику з незнайомими людьми у створенні взаєморозуміння, одержанні відповіді на ваші почуття, умінні уважно вислухати їх, а також такі критерії, як співпереживання позитивність, самовідданість і співчуття.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПОЛІПШЕННЯ: страх, невпевненість і недостатнє самоусвідомлення блокують здатність до встановлення природних емоційних зв’язків з людьми.

Постарайтеся проводити хоча б годину в день в спілкуванні, віддаючись відчуттям і натхненню від щирого серця і з усією глибиною своїх почуттів, що б це для вас не означало.

Залиште всяке вдавання, скиньте маски і Зруйнуйте стіни, що відокремлюють вас від інших. Якщо ви не згодні з чиєюсь думкою, то не наполягайте наполегливо на своєму, а поставте себе на місце співрозмовника і відчуєте, що він відчуває.

Якщо ви не схильні до медитації, то вийдіть за межі власної зручності, підіть в студію або на практичний семінар і спробуйте зайнятися цим.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.