Усвідомлене мислення людини

Що таке усвідомлене мислення? Кінг стверджує, що для правильного розуміння усвідомленого мислення необхідно правильно розуміти природу сили волі.

Що таке усвідомлене мислення? Кінг стверджує, що для правильного розуміння усвідомленого мислення необхідно правильно розуміти природу сили волі. Єдина реальна здатність, якою ви володієте на свідомому рівні, – це можливість направляти ваші сприйняття і увагу в сторону роздумів або переживань.Саме це розуміють під словами «свобода волі».

Різниця між людьми з великою силою волі і слабкою силою волі полягає в тому, що сильні вирішують продовжувати там, де слабкі вирішують відступити. Про це важливо пам’ятати в тих випадках, коли дівчина, з якою ви проговорили весь вечір, дає вам вигаданий номер телефону, або ви бачите жінку, яка щойно дала вам від воріт поворот, в обіймах якогось незнайомця.

Невдачі і спади – це нормально.

Рішення припинити спроби – немає. Ми не можемо змусити жінку відчувати до нас симпатію, примусити начальника підвищити нас на посаді або завести вранці «Форд-Пінто» 1974 року випуску.

Зрозуміло, таке усвідомлене мислення людини?

Але ми можемо вирішити, як реагувати на наш життєвий досвід і як ми будемо міняти себе і світ навколо нас. Одна з іронічних складових гри в тому, що для перемоги вам необхідно повністю приймати себе і довіряти собі, замість того щоб шукати схвалення від жінки, яку хочете завоювати. «Познайомившись з цим своїм« Я », я довіряв і віддавав належне кожній рисі, почуттю, думки, прагнення і вчинку, які були по-справжньому щирими і чудовими, – писав Тім Геллві в книзі« Робота як внутрішня гра ».

У мене не було проблем з розумінням величі, Доброти і мощі того, що створювало подібні істоти.

У той час я був у згоді з самим собою, і мені нема чого було доводити ні самому собі, ні будь-кому іншому ».

Залишити відповідь