Підсвідоме мислення людини

Підсвідоме мислення

Ви знаєте, що таке підсвідоме мислення? Коли мова заходить про підсвідомості, типове уявлення малює нам щось, що ховається в надрах нашого розуму і недоступне для пізнання, якщо тільки не провести кілька років на кушетці психотерапевта, та й то тільки для того, щоб дізнатися, що ви є безпорадною жертвою випадкової події, що сталося з вами в дитинстві. Але багато фахівців не погоджуються з тим, що ментальні та фізичні звички є завченими реакціями, що зберігаються в нашій підсвідомої пам’яті і звільняються асоціативними стимулами.Ваше підсвідомість насправді не протистоїть вам. Воно просто робить те, що вона вважає правильним.

У минулому щось змусило ваше підсвідомість діяти таким способом, навіть якщо потім це перетворилося в погану звичку.Фахівці, подібні Кінгу, вчать нас, що єдиний спосіб позбутися від шкідливої ​​звички – це запропонувати своїй підсвідомості більш ефективний спосіб дії у відповідь на що надійшов стимул.

Наприклад, одна з стратегій передбачає зміну ваших мовних звичок. Можливо, ви засмічуєте свою промову паразитами і паузерамі.

Ймовірно, в якийсь момент вашого життя ці паразити дозволили вам виграти час для того, щоб підібрати потрібне слово. Поступово це перетворилося в звичку.

Кінг не радить змиритися з цією поганою звичкою або намагатися розлучитися з нею раз і назавжди, а замінити її.Тобто, наприклад, кажучи більш повільно, навчіть ваша підсвідомість пригнічувати паразитів. Або натренує себе стукати пальцем по чому-небудь щоразу, коли хочете вимовити «хмм …». Підсвідомість хоче допомогти вам. Проблема лише в тому, що іноді воно недостатньо натренована.

Медитативні практики – відмінний спосіб контакту з вашою підсвідомістю.

Ві дізналися що таке підсвідоме мислення? Вони можуть надати неоціненну допомогу в розумінні того, як працюють ваші емоції і чому вони працюють саме так. У нашому випадку медитація і дослідження психологічних причин не вимагають ні особливих одягів, ні магічних кристалів, ні фіміаму, ні притулку на вершині гори. Сприймайте це як підйом вантажів силою думки.

Якщо ви ніколи раніше не практикували медитацію, хорошим вступним вправою буде наступне: просто ляжте на своє ліжко, закрийте очі і дихайте повільно і глибоко. Постарайтеся повністю зосередитися на диханні, в той час, як ви розслабляєтеся, і подивіться, що вийде.

Наступного разу, коли ви будете робити це, в процесі медитації подумайте про позитивну афірмації. Це може бути неймовірно ефективним впливом на ваше підсвідомість.

Що стосується жінок то їх підсвідоме мислення влаштовано інакше.

І якщо ця інформація не оброблена належним чином нашою підсвідомістю, вона може змусити нас саботувати власний потенціал успішності.

Книга Девіда Дейд «Шлях справжнього чоловіка» є чудовим керівництвом щодо зміцнення переконань, внутрішньої гри і допомогою в розумінні того, що дозволяє поліпшити ваші відносини з жінками.

Немає нічого особливого в страху, пише Д. Дейда.

«Ваш страх – це найбільш гостра самоідентифікація. Ви повинні відчувати його практично постійно.

Страх повинен стати вашим другом, щоб більше не відчувати незручності від його присутності », а, навпаки, завжди бути« на піку ».

Те, чого варто уникати будь-якими способами, говорить Д. Дейда на закінчення, – це не страх, а страх страху.

Саме він утримує людей від того, щоб вживати заходів і жити повним життям.

Залишити відповідь